Kurulduğu günden bu zamana kadar sizleri hep daha ileriye taşımayı hedefleyen ArtCraft Akademi müzik,resim,diksiyon,fotoğraf,tiyatro ve yazarlık alanlarında verdiği eğitimlerle artık Gaziemir’de.

Yeni bir sanat anlayışı ile harekete geçen ArtCraft Akademi sizleri bu göz kamaştırıcı dünyaya davet ediyor. Sanat ile hangi dalda eğitim görmek,kendinizi geliştirmek istiyorsanız ve hangi yaş aralığında olursanız olun bu düşüncelerinizi bizimle gerçekleştirmek artık çok kolay !

Her anından keyif alacağınız, sosyal, bol aktiviteli ve aile sıcaklığına sahip sanat merkezimizin güzel ailesine sizleri de bekliyoruz. Her anından keyif alacağınız, kişisel gelişiminizi en üst düzeyde tutan ve kısa sürede sizlerin istediği alanda gelişmesini sağlayacak uzman eğitmen kadromuz ile başarıya ulaşmanın ne kadar zevkli olduğunu göreceksiniz.

Neden ArtCraft Akademi ?

ArtCraft Akademi’nin kuruluş amaçlarından belki de en önemlisi bilinçli bireyler yetiştirmektir. Sanatın hangi dalı olursa olsun kişinin kendini geliştirmesini merkez alan, zihnen ve ruhen bu doygunluğu hissederek daha duyarlı bir birey haline gelmesi konusunda destek veren kurumumuzda sizlerle daha aydınlık daha parlak bir gelecek için adım adım yolumuza devam ediyoruz.

Ücretsiz Deneme  – Memnuniyet ve Öğrenme Garantisi –  Haftanın Her Günü İçin Esnek Ders Saatleri – Her Yaşa Yönelik Sanat  Eğitimleri – Her Bütçeye Uygun Ders Ücretleri – Dilediğiniz Zaman Etüt İmkanı – Bilgisayar Destekli Eğitim – Kişiye Özel Müfredat – Sınırsız Sosyal Aktivite

 

 

Siz de yeteneklerinizi keşfetmek, kendinizi daha iyi tanımak ve size uygun, hayatınıza canlılık katacak bir hobi edinmek için sanat merkezimizdeki ücretsiz deneme derslerimize gelebilirsiniz.
Ücretsiz deneme dersi için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden; whatsapp, telefon ya da mail yoluyla sanat merkezimize ulaşmak.
Denemeden bilemezsiniz, daha fazla ertelemeyin, denemesi bedava!