Hakkımızda

İzmir’in en köklü eğitim kurumlarından biri olan ArtCraft Akademi sayesinde ilgi duyduğunuz tüm alanlarla ilerlemek artık çok kolay. Kurulduğu günden ister hobi amaçlı ister okullara hazırlık olsun binlerce öğrenci yetiştiren ArtCraft Akademi sizleri hayallerin çok daha ötesine taşıyor.

Müzik, Fotoğrafçılık, Tiyatro ve Resim alanlarında uzman eğitmen kadrosu ile sanatın içinde bulunmak, onu hissetmek daha önce bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Haftanın 7 günü hizmetinizde olan ArtCraft Akademi’yi saat 9.00-23.00 aralarında arayıp bilgi alabilir, ücretsiz deneme dersleri için randevu tarihi belirleyebilir, muhabbet etmek ve bir kahvemizi içmek için istediğiniz zaman uğrayabilirsiniz.

ArtCraft Akademi

Kalıplaşmış sanat anlayışı dışında yaratıcı eğitime önem veren ve müzik kursu, resim kursu, fotoğrafçılık kursu, yazarlık kursu, diksiyon kursu, yaratıcı drama kursu alanlarına yeni bir yaklaşım getiren ArtCraft Akademi müşteri memnuniyeti ve %100 öğrenme garantisi veren tek kuruluş. Öğrenciyi sıkmayan ve sadece teorik bilgi değil aynı zamanda bolca pratiğe yönelik dersler veren kurumumuzda sanatın bir lüks değil de ihtiyaç olduğunu hissedeceksiniz.

Eğitmenin emeği ve bilgi birikimi boşa harcamamak adına her iki tarafında durumu göz önünde bulundurularak sizlere en uygun fiyatlar belirlenmektedir. Öğrencilerin bütçesine de, ailelerin bütçesine de zarar vermeyecek yormayacak fiyatlar sunulmaktadır.

Fiyat ve kalite göz önünde bulundurulduğunda yüksek kalitede eğitim alıp uygun fiyatlı olarak bu eğitimden yararlanmak isteyenlerin tercihidir ArtCraft Akademi.

Neden ArtCraft Akademi ?

  • Uzman ve iletişimi iyi eğitmen kadrosu
  • Haftanın 7 günü eğitim imkanı
  • Boş zamanlarınızda ya da derslerinizden sonra etüt çalışma odaları
  • Birebir ve özel ders sayesinde kişinin kendini daha rahat hissetmesi
  • Ortak belirlenen bir günde yapılan teori dersleri
  • Tam donanımlı sınıflarda gerçekleşen dersler
  • Sıcacık bir aile ortamı
  • Ders dışı sosyal etkinlikler
  • Koro çalışmaları

Öğrenmek İstedikleriniz

Herhangi bir sanat dalında eğitim almak istiyorsunuz ve bir yandan da hem hesaplı hem de profesyonel bir eğitim arıyorsunuz. ArtCraft Akademi İzmir Gaziemir‘e yeni bir soluk getirme ve sizlerin bütçesini zorlamayan ders fiyatları ile artık hizmetinizde. Her bütçeye uygun ders fiyatları ve isteğe bağlı bire bir veya sınıf dersleri ile istediğiniz alanda rahatlıkla ilerleme kaydedebileceğiniz kurumumuza istediğiniz zaman gelebilir, eğitmenlerimiz ile tanışabilir, aklınızda olan soruları yöneltebilir ve dilerseniz ücretsiz deneme derslerine kayıt olarak ilgili enstrümana yatkın olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.%100 öğrenme garantili müzik, fotoğrafçılık, tiyatro, yazarlık, diksiyon ve resim kurslarına katılmak ister misiniz ?

Yılların getirdiği tecrübe ile sıkıcı ders içeriklerinden, kalıplardan, yaratıcılıktan uzak eğitim anlayışından kurtulup yeni bir sanat akımı anlayışı ile İzmir Gaziemir‘e açılan ArtCraft Akademi sayesinde eğitiminizi tamamlamak, sosyalleşmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı !

Kişiyi sıkmayan, teorik bilginin pratik bilgi ile bolca pekiştirilmesi sonucu öğrenmenin hemde eğlenerek öğrenmenin tadını daha çok alacaksınız. Siz de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey telefon, mail ya da sosyal medya üzerinden bize ulaşmak.

Hadi ne duruyorsunuz ! Hem hesaplı, hem profesyonel hem de kolay ulaşabileceğiniz tek eğitim merkezi ArtCraft Akademi. İzmir’in neresinde olursanız olun Buca, Üçyol, Hatay, Menderes, Torbalı, Balçova ve Gaziemir‘den rahatlıkta ulaşabileceğiniz, metroya yürüme mesafesi olarak 5 dakika uzaklıkta olup otobüs yolculukları içinse otobüs güzergahı üzerinde yer alan kurumumuza dilediğiniz zaman bilgi almak hatta bir kahvemizi içmek için bile uğrayabilirsiniz.

Yaptıklarımız & Yapmaya Devam ettiklerimiz

Çok sosyal bir sanat merkeziyiz! Midye etkinlikleri, mangal etkinlikleri, havuz etkinlikleri ve daha fazlası ile sosyalleşmek için sizleri bekliyoruz. Öğrencimiz olun olmayın dilediğiniz zaman whatsapp etkinlik grubumuzda tarihini duyuracağımız etkinliklere katılabilirsiniz !O kadar öğreniyorum ama sahne tozu da yutmak istiyorum diyorsan hemen aramıza katılmalısın ! Tiyatro performansları, müzik performansları, fotoğrafçılık galerisi ve daha nice etkinlikler için aramızda bulunman yeterli.İzmir’in en büyük sanat ailelerinden biriyiz. Hangi dalda eğitim alıyorsan al bu sıcacık aile ortamında sana her zaman yerimiz var ! Etkinliklerimiz sayesinde birbirimizi daha iyi tanıyor ve birbirimize gittikçe daha sıkı bağlanıyoruz.