Bir sanat yolculuğu hikayesi…

2009 yılında iki kafadar tarafından temelleri atılan ArtCraft Akademi , kişinin bireysel gelişimini tamamlamasını,sosyalleşmesini,yeteneklerini keşfetmesini,yaratıcılığını en üst seviyeye çıkarmasını ilke edinen ve İzmir’de kurulan bir sanat akademisidir.

Kurulduğu günden bugüne sürekli bir gelişim ve değişim içinde olan ArtCraft Akademi,geniş enstrüman dersleri yelpazesi ve yazarlık,resim,fotoğraf,tiyatro, diksiyon kurslarımızda , alanlarında  profesyonel eğitmenleri ile sizlerin ilgi duyduğu sanat dallarında gelişim sağlamanız için hizmet vermektedir.

Bende arkadaşım gibi enstrüman çalabilir miyim,sosyal medyada gördüklerim gibi fotoğraf çekebilir miyim, acaba sevdiğim bir parçayı  seslendirebilir miyim şeklinde aklınızı kurcalayan ve cevap bulamadığınız onlarca sorunun cevaplarını tek bir şekilde ArtCraft Akademi  olarak şu şekilde özetleyebiliriz. EVET ! Hemde çok daha fazlasını yapabilirsiniz ve bunun için bir an önce harekete geçebilirsiniz.Unutmayın ki ; “ Başarı gücünün anahtarı,en küçük şeyleri bile yapma ama onları hemen yapma arzusu duymanızdır.”

Sizleri Bu Sıcacık Aile Ortamına Bekliyoruz

Sanat ve zanaat adını aldığımız ArtCraft Akademi olarak bize göre sanat demek hayal gücünün ve yaratıcılığın birleşme noktası demektir.Duygularını ifade etmek,zihninizdeki boşlukları doldurmak,hayatına renk katmak,olaylara daha geniş pencereden bakmak,farklı bakış açılarına sahip olmak ve sosyalleşmek isteyen  ,sonsuz bir deniz olan sanatın tüm alanlarında,bilgisi olsun ya da olmasın hep daha fazlasını arzulayan bireylerin de buluşma noktası ArtCraft Akademi’dir.Tek yapmanız gereken,kendinizi düşünerek bir adım atmak ve sanatın büyülü,baş döndürücü dünyasına katılmak.

Hayallerinize Ulaşmak İçin Doğru Adres ArtCraft Akademi

İster hobi amaçlı,isterse müzik okullarına hazırlık olsun kişiye özel oluşturulan ders programları sayesinde,teorik bilgiler ve bol uygulamaya yönelik ders müfredatı ile ArtCraft Akademi’de düşlediğiniz seviyeye gelmek hiç bu kadar kısa sürmemiş ve eğlenceli olmamıştı ! Bilgisayar destekli sınıflarımızda profesyonel eğitmenler tarafından verilen derslerimize haftanın 7 günü saat 9.00-23.00 arası kayıt yaptırarak ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

ArtCraft Akademi sahip olduğu geniş ders seçenekleri,bireyi sıkmayan ders içerikleri,güler yüzlü eğitmenleri ve sanata kazandırdığı yeni bir yaklaşım ile açıldığı günden bu güne İzmir’in en çok tercih edilen sanat kurumlarından biri olmuştur.Yıllar boyu süren ve hala devam eden gelişimimizde bilinçli,ahlaklı yüzlerce öğrenci yetiştirdik ve kocaman bir aile olduk !

Nasıl yemek yemenin,nefes almanın yaşı yoksa sanatın da yaşı yoktur.Sanat kavramı aslında hep sizin içinizde olan,kiminin dışarıya rahatlıkla vurabildiği kimininse daha keşif edemediğinden dolayı içinde saklı kalan ancak dışarı çıkmayı bekleyen bir olgudur.  Yaşınız kaç olursa olsun sanatın herhangi bir alanı ile uğraşmak,profesyonel bir yardım alarak kendinizi geliştirmek için asla geç değildir,bunu unutmayın.

Sizleri ArtCraft Akademi’ye bekliyoruz.

Sanatla kalın,mutlu kalın !