ArtCraft Akademi Blog

ArtCraft Orkestrası Barış Manço Şarkıları Konseri

19 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Buca Işılay Saygın Güzel Sanatlar Sahnesinde Buluşuyoruz!

7’den 77’ye herkesin hiç unutmayacağı bir isim Barış Manço. Gerek kişiliği, gerek şarkıları ile kimimizin çocukluğu kimimizin gençliğine damga vurmuş bir sanatçıdır. Bizlere dinlemekten hiç ama hiç sıkılmayacağımız onlarca belki de yüzlerce şarkı bıraktı. Bir yerlerde hatırlansın diye.

barış manço

barış manço

ArtCraft ailesi olarak dönem başında öğrenciler ve eğitmenler tarafından kurulan ArtCraft Orkestrası ilk konserini Barış Manço’nun birbirinden güzel şarkılarını barındıran bir repertuvar ile Buca Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Sahnesinde verecek. Bu özel gece için dönem başından beri özveri ile çalışan öğrencilerimiz, eğitmenlerimiz ve velilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz!

Konser öncesi resim öğrencilerimiz ve eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan resim sergisi de siz değerli izleyicilerimizi konser salonunda karşılayacak. Ayrıca konser anında çeşitli sürprizler de sizleri bekliyor olacak!

Bizi tanıyın ya da tanımayın İzmir’de konser veya İzmir’de etkinlik arayışı içinde iseniz sizleri muhteşem bir Barış Manço konseri bekliyor!

Bu keyifli gecede bizimle olmak istiyorsanız çok geçmeden merkezimize gelip biletlerinizi almayı unutmayın! Ayrıca konser anında da kapıda bilet gişemiz olacaktır.

Konser yeri ve konser ile ilgili diğer detaylar aşağıdadır:

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57