ArtCraft Akademi Blog

Diksiyon Eğitimi İzmir İle Ders İçerikleri

Kelimelerin telaffuzu sırasında sorun mu yaşıyorsunuz ? Ya da nefesiniz kuracağınız cümleye yetmiyor ve vurgulamak istediğiniz yerlerde etkisini mi kaybediyor ? ArtCraft Akademi diksiyon kursu İzmir ile toplantılarda,açılışlarda ya da gündelik hayatınızda kendinizi daha iyi ifade etmeyi ve hep hayalini kurduğunuz o etkiyi insanlar üzerinde oluşturmanız yardım ediyoruz.

Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz Deneme Dersi

mail yolu ile iletişime geçmek isteyenler için ; info@artcraftakademi.com

ArtCraft Akademi yayın,ücretsiz ders kampanyaları ve daha birçok etkinlikten haberdar olmak için ArtCraft Akademi Bülten‘e  kayıt olmayı unutmayın !

Çekinmenize,utanmanıza gerek yok ! Bire bir gerçekleşen derslerimizde sizlerin gelişimine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ücretsiz İzmir diksiyon kursu deneme derslerine katılarak eğitmenlerimiz ile tanışabilir ve sıcak aile ortamında gerçekleşen diksiyon eğitimi İzmir ile kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz !

Diksiyon Eğitimi Nasıl Verilir ?

Diksiyon Eğitimi

Diksiyon Eğitimi

Diksiyon eğitimi bir bakıma konuşma sanatıdır. Temel iletişim aracımız olan sesi doğru kullanmak ve durumu ifade etmek için kullanacağınız sözcüklerin doğru telaffuz ve vurgu ile yapılması işlemidir. Çene,dil ve dudak kaslarını geliştirmek için yapılan egzersizlerin yanı sıra aynı zamanda da mimik,jest ve durum kontrolü çalışmaları ile diksiyon kursu İzmir dersleri desteklenmektedir. Önerilen minimum eğitimim süresi 3 ay olmakla beraber kişinin gelmek istediği seviye kurs süresinin değişmesine etki edebilmektedir. Unutulmaması gereken noktalardan biri İzmir diksiyon eğitimi derslerinde öğrendiğiniz bilgileri gündelik hayat içinde sıkça kullanmaktır. Sadece dersten derse çalışmalar hem sıkıcı hem de sizi fazlası ile yoracağından öğrendiğiniz bilgileri rutin olarak kullanmaya başlamanız daha ilk haftalardan dahi insanların bu farkı anlamasını sağlayacaktır !

İzmir Diksiyon Kursu Ders İçerikleri Neledir ?

Katılımcılarımıza öncelikle ;

  • Diyafram nedir ve diyafram kontrolü nasıl yapılır
  • Söyleyişi düzeltme ve vurgu çalışmaları
  • Boğumlama ya da diğer bir adı ile artikülasyon çalışmaları
  • Son olarak da öğrendiği bilgilerin hepsini bir arada kullanmasını gerektiren tanımadığı kişilere mevcut durumu ya da herhangi bir yazıyı iletme gücü çalışmaları yaptırılmaktadır.

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57