Artık kendiniz için bir adım atmanın zamanı geldi ! Çekinmeden insanlarla kaynaşmak, yeni ve sağlıklı ilişkiler kurmak, karşı tarafı etkilemek… Diksiyon kursu İzmir kapsamında öğreneceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz başlıklardan sadece birkaçı bunlar. Derslerimiz kapsamında ;

 • Kendinizi daha rahat ifade edecek
 • Yeni ilişkiler kurmaktan korkmayacak
 • İnsanları etkilemenin yollarını öğrenecek
 • Vücut dilinin önemi kavrayacak
 • Sesinizi daha etkili kullanmayı öğreneceksiniz.
Diksiyon Kursu

Diksiyon Kursu

Alanında uzman eğitmenler ile %100 başarı ve öğrenme garantili diksiyon dersi İzmir ile güzel ve etkili konuşmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenecek, dilediğiniz etkiyi çevrenizdekiler üzerinde uyandırmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Kendinizi ifade etmenin rahatlığını hissedecek ve üzerinizdeki baskının azaldığını hissedeceksiniz.

Televizyonda ya da internet üzerinde izlediğimiz film veya dizilerde şu sözleri söylemişsinizdir Ses tonu ne kadar güzel, insanın içini titretiyor, kendi sesine ne kadar da hakim.Sizde sesinizi bu denli etkili kullanmak, bir konferans sırasında yapacağınız konuşmalarda dinleyiciler üzerinden daha çok etki bırakmak ya da bir satış pazarlamasında müşteriyi işi, ürünü almaya ikna etmek istemez misiniz ?

İzmir diksiyon kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Diksiyon kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 95 96 333


Çok Kısa Sürede Diksiyon Eğitimi İzmir İle Başarıyı Yakalayın

Diksiyon Kursu İzmir

Diksiyon Kursu İzmir

Diksiyon kursu günümüzde hangi işte çalışıyorsanız çalışıyor olun, gerek ses tonunuzu daha etkili kullanma gerek dilinizin dönmediği harfleri, kelimeleri söyleme de zorluk çektiğiniz durumlarda başvurabileceğiniz bir eğitimdir.

Biliyorsunuz ki yaşayan, öğrenen ve gelişen bir varlık olan insanın çevresi ile iletişim içinde olması kaçınılmaz bir durumdur. Bu nedenle nerede, hangi koşullarda olursanız olun kendinizi iyi ifade edebilmeniz, duygu ve düşüncelerinizi aktarabilmeniz,karşı tarafın sizi iyi anlaması açısından oldukça önemlidir. Siz de İzmir diksiyon dersi ile bunu başarabilirsiniz.

Bireyin kendini ifade ederken, bunu doğru kelimeler ile etkileyici bir biçimde aktarmasına, tonlama ve vurgulamanın doğru yapılıp, dolaylı olarak da karşı taraf üzerinde istenilen duygu ve düşüncenin oluşturulmasına diksiyon denir. Ancak diksiyon eğitiminin sadece güzel konuşma ile sınırlandığını düşünmeyin ! Diksiyon derslerimizde güzel bir konuşmanın yanı sıra etkili bir iletişim kurmak için  beden dili, vücut duruşu , tokalaşma teknikleri , renklerin ve bakışların insan üzerindeki psikolojik etkilerine kadar geniş bir yelpazede incelenmektedir.


Doğru Tekniklerle Profesyonel Eğitim

Diksiyon Kursu

Diksiyon Kursu

ArtCraft Akademi diksiyon kursunda etkili bir biçimde konuşmanın sırlarını, vücudunuzun duruşunu ve beden dili üzerindeki hakimiyetinizi geliştireceksiniz. Ancak unutulmamalıdır ki iyi bir diksiyon yalnızca kelimelerin ifade edilişi ile değil uygun kelimeyi bulup onu uygun yerde kullanmanızla da ilgilidir. Bu nedenle de kelime dağarcığınızın fazla olması gerekmektedir. Kitap, gazete ve dergi yayınlarını yakından takip ederek kendinize bir katkı sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok kelime bilirseniz o kadar etkili bir şekilde kendinizi anlatabilir, almak istediğiniz geri dönüşleri elde edebilirsiniz.

Diksiyon kurslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü 9.00-23.00 saatleri arasında arayabilir, ücretsiz deneme dersleri için randevu alabilirsiniz.

Etkili İletişim

Etkili İletişim


Diksiyon Kursu İzmir’ de Aklınıza Takılabilecek Sorular

 • Diksiyon kursunun süresi ne kadar ?

– Önerilen eğitim süresi minimum 3 aydır. Çalışmalarınıza bağlı olarak bu süre azalabileceği gibi arta da bilir.

 • Diksiyon kurslarına katılım için bir yaş sınırı var mı ?

Diksiyon derslerimize katılmak için küçük bireyler için 10 yaş, yetişkin bireyler içinse bir yaş sınırlaması yoktur.

 • Diksiyon kurslarınız sonunda ne gibi şeyler öğreniliyor ?

– Nefesimizi doğru kullanmak, Yanlış söylenen kelimelerin düzeltilmesi, Konuşmada vurgu, Konuşmada tonlama, Topluluk karşısında konuşma, Beden dili, Mimik ve jest

 • Diksiyon kursunun ücreti ne kadar ?

– Diksiyon kurslarımızın fiyatları ile ilgili bilgiyi kursumuzu arayarak öğrenebilirsiniz.

 •  İzmir diksiyon kursuna ulaşım nasıl sağlanır ?

  – Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Menderes, Hatay , Üç yol, Balçova, Buca, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.