ArtCraft Akademi Blog

En Etkili Sosyalleşme Aracı Olarak Müzik

Artık o kadar çok teknolojiye bağlı yaşıyoruz ki nefes almaya zamanımız kalmıyor. İş yerinde arkadaşlarınız,müdürünüz ile olan ilişkileriniz,müşteriler ile olan diyaloglarınız ve daha birçok neden kişinin sadece dışarıda gerçekleşen olaylara önem vermesine neden oluyor,kendini düşünecek vakti kalmıyor ve ruhunu doyuramıyor. Kendinizi daha yakından tanımak,hayata yeni bir penceren bakmak, bir an bile olsa başka bir dünyaya adım atmak istemez misiniz ? Sadece kendiniz için zaman ayırabileceğiniz anlar…

ArtCraft Akademi İzmir müzik kursu burada devreye giriyor. Sizleri gündelik yaşamın boğucu,sıkıcı anlarından kurtarmak,eğlenmek ve kendinizi geliştirmek adına size mükemmel imkanlar sunuyor. Bu sanat dolu ortama katılanlar sadece ders almıyor,aynı zamanda yeni arkadaşlıklara sahip oluyor ve birbirinden güzel insanları tanıyarak bu ayrıcalıklı ailenin bir parçası oluyor.

Ücretsiz deneme dersleri için iletişime geçebileceğiniz telefon numarası ; 0507 920 74 57

mail atmak isteyenler için adresimiz ; info@artcraftakademi.com

Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz Deneme Dersi

İşte sizler için derlediğimiz en popüler ve en asil enstrümanlar…

Gitar Kursu İzmir ile Heyecanlı Bir Yolculuk

Gitar Çalan Kadın

Gitar Çalan Kadın

En çok tercih edilen enstrümanlardan olan biri olan gitarı çok kısa sürede çalmayı öğrenebilirsiniz. İzmir gitar derslerinde sizlerin isteklerini ön plana alıyoruz. En çok çalmak istediğiniz parçalar üzerinde sizlerle birlikte çalışarak enstrüman çalmanın tadına varmanızı istiyoruz.

Sadece bu kadar da değil ! Kendinizi geliştirdikten sonra orkestramıza katılabilir ve sizin gibi müziğe gönül vermiş kişiler ile birlikte bir parça çalmanın,grup olmanın tadına varabilirsiniz.

 

Keman Kursu İzmir İle Asil Bir İtalyan Olan Kemanı Hissedin

Çello Orkestra

Çello Orkestra

Yaylı enstrümanlar grubunun en çok dikkat çeken iki üyesi,keman ve çello. İzmir keman kursları ile ister klasik müzik isterseniz Türk müziği çalışmaları yapabilir hatta ve hatta bu aralar sosyal medya da en çok ilgi çeken parçaların vokallerini keman dersi İzmir ile alacağınız eğitim sonucu hayata geçirebilirsiniz. Belki perdesiz bir enstrüman olması başlar da biraz zor anlar yaşatacak ama birkaç ay içinde çalışmalarınız sonucu diyeceğiniz tek şey ; ” İyi ki başlamışım ! ” olacak.

En çok tercih edilen ikinci enstrüman çello ile de birçok başarıya imza atabilirsiniz. Çello kursu İzmir ile alacağınız çello eğitimi sonucu gitar,yan flüt çalan arkadaşlarınıza eşlik edebilir ve bunların dışında yeni şeyler deneyebilirsiniz. Orkestrada eşlik ve solo enstrümanı olarak kullanılan çello ile müziğe yeni bir yaklaşım açısı getirebilirsiniz. Alt yapı olarak bas enstrümanı olarak da kullanılan çello ile bakın Fransız grubu L.E.J neler yapmış ;

 

Yan Flüt Kursu İzmir İle Huzurun Sesine Sahip Olun

Yan Flüt Çalan Erkek

Yan Flüt Çalan Erkek

Flütü diğer enstrümanlardan ayıran yönü yeryüzündeki ilk müzik aleti olmasıdır. Mitolojik ögelerde de yer verilen flütün tarihi aslında Yunan mitolojisinde Pan’a kadar uzanıyor. İzmir yan flüt kursu ile cennetten gelen bu sese sahip olmak,içinizde dalga dalga akan huzuru doyasıya yaşamak ister misiniz ?

Herhangi bir enstrüman çalmak ya da bir sanat dalı ile uğraşmak,dans etmek,yazı yazmak ya da aklınıza ne geliyorsa sizi günlük sorunlarınızdan kısa bir süreliğine de olsa uzaklaştıracak ve hayata yenilenmiş olarak tekrar başlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Bugün kendiniz için bir karar alın ! 

Kendinizi daha iyi hissetmek adına ne yapabilirsiniz ?

Çığırından çıkan bu dünyada mutlu olmak için kendinizi ön plana koyun !

 Ruhunuzu doyurmak için adım atın !

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57