Yaşadığınız anları ölümsüzleştirmek ister misiniz ? Fotoğraf dersi İzmir ile 3 ay gibi bir sürede istediğiniz fotoğrafçılık eğitimi alanında ilerleyebilirsiniz. Profesyonel bir eğitimi Gaziemir’de sizlerin ayağınıza getiriyoruz ! Eğlenerek öğreneceğiniz fotoğraf eğitimine katılmak için hala ne bekliyorsunuz ?

İzmir fotoğrafçılık kursu ücretsiz deneme dersleri için hemen randevu alabilirsiniz. Randevu almak için:

0507 920 74 57

Fotoğraf Kursu

Fotoğraf Kursu

Herhangi bir alanda iyi bir seviyeye gelmek için bol çalışma gereklidir. Hatalardan ders çıkarmak ve yanlışlarınızı objektif bir şekilde değerlendirdikten sonra ilerlemek kesinlikle zor değildir. Bu çalışmaları anlatım gücü iyi öğretmenlerimiz ile desteklemeniz sonucu kısa sürede gelişiminizi fark edeceksiniz.

Sosyal medya çılgınlığı almış başını gidiyor. Facebook, twitter ve tabi ki de instagramdaki fotoğrafları görüyorsunuz. Kimisi sıra dışı fotoğraflar kimisi ise bir o kadar basit. Aklınızı bir şey kurcalıyor “ Bir fotoğraf nasıl bu kadar beğeni alabilir ? “ ve tabi ki de sırayla şu sorular geliyor ;

 • Fotoğraf çekmeyi düşünüyorum ancak ışığı hangi açıdan alacağım ?
 • Hangi lensi nerede kullanacağım ?
 • Fotoğraf makinesinin ara yüzündeki terimleri anlamıyorum, nasıl kullanacağımı mı bilmiyorum ?

Ve son zamanların en popüler sorusu ;

 • Nasıl takipçi sayımı arttırabilirim ? Nasıl beğeni kazanabilirim ?
 • İzmir fotoğrafçılık kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.
 • Fotoğrafçılık kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57

Anı Yakalamayı Sevenlere Fotoğraf Kursu İzmir

FOTOĞRAF KURSU İZMİR‘DE IŞIK HÜZMESİNİN DİYAFRAMA YOLCUĞU

Fotoğraf Kursu İzmir

Fotoğraf Kursu İzmir

En göz alıcı fotoğrafları çekmek için İzmir fotoğraf kursu  . Fotoğraf çekimlerinde en önemli unsur ışıktır. Işığın özelliği üzerine vurduğu nesneleri görülebilir kılmasıdır, bu da sonuç olarak fotoğrafın oluşmasını sağlar. Fotoğraf makinesine giren ışık miktarı ne kadar fazla ise fotoğraf çekiminde daha yüksek enstantaneler kullanılabilecektir, dolayısıyla fotoğrafı çekecek makinedeki objektifin diyafram değerinin düşük olması gerekmektedir. Lens seçiminizi yaparken bütçeniz doğrultusunda karar verebilirsiniz, kaliteli lenslerin diyafram değerleri genel olarak 2,8 ve daha altıdır.

Objektifler 3 ayrı şekilde kategorize edilebilir. Bunlar ; Geniş açılı, normal açılı ve tele objektiftir.

ArtCraft Akademi’den fotoğrafçılık kursu İzmir almanız sizi, hayal ettiğinizin çok ötesine taşıyacak. Uzman eğitmen kadrosu ve esnek ders saatleri ile kısa sürede, eğitim sırasında öğrendiğiniz teorik bilgileri, fotoğrafçılık gezilerimizde pratiğe dökebilir eğitmenlerimizin sizlerin eksiklerini belirtmesi ve doğru bir şekilde yönlendirmesi ile etkileyici, çarpıcı fotoğraflar çekebilirsiniz. Birebir özel, grup dersleri, güzel sanatlara hazırlık ve şirketlere yönelik fotoğrafçılık çalışmaları ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.


A’dan Z’ ye Tüm Detayları İle İzmir Fotoğrafçılık Dersleri

Fotoğraf Kursu

Fotoğraf Kursu

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte her alanda birçok yenilik yaşanmaktadır. Bunlardan biri de fotoğraf endüstrisidir. Profesyonel fotoğrafların önceden sadece profesyonel makinelerle çekildiğini düşünürsek, günümüzde orta segment ve üzeri cep telefonlarında da çok yüksek performans almak mümkündür. Modüler ve aynı zamanda eğlence amaçlı gelişen teknolojik bu sektör, sadece telefon kamerası olarak değil ekstra lens seçeneklerini de ortaya çıkarmaktadır. Bunlardan biri de sizlerin çok iyi bildiği fish-eye’dır. Burada anlatmak istediğimiz şu, fotoğrafçılık dersi İzmir sadece profesyonel makine ile çekim yapmak isteyen kişilerin başvurduğu bir eğitim değil, telefon fotoğrafçılığına ilgi duyan kişilerinde başvurduğu bir eğitimdir.

Fotoğraf çekme sanatında ustalaşmanızın tek bir yolu vardır. Yeterli zaman ayırarak bol bol fotoğraf çekmek ve her çektiğiniz fotoğrafı objektif olarak değerlendirmek. Sürekli olarak kendinize dersler çıkarmalısınız ve bunu yaparken çeşitli fotoğrafçılık dergilerini takip etmeli, çektiğiniz ya da çekmeyi istediğiniz türde fotoğrafları bilgisayarınıza indirerek üzerinde yorum yapmalısınız.

Fotoğraf Kursu

Fotoğraf Kursu

Katıldığınız kursumuzun sonunda, fotoğrafçılığın neden anı yakalamak olarak adlandırıldığını, çevrenizle iletişim kurmayı, bakmaktan ziyade görmeyi, çekimlerin nasıl kişiselleştirildiğini anlayacaksınız.

Korkmanıza gerek yok ! Siz de yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan iki şey var. İlki sizin fotoğraf çekmeye olan ilginiz,aşkınız ikincisi ise işinizi görebilecek bir fotoğraf makinesi.

Şimdi de gelelim fotoğraf kursuna kayıt olmak isteyenlerin aklını en çok kurcalayan sorulara. Sizler için aşağıda birkaç madde halinde en çok sorulan soruları sıraladık. Eğer bunlar dışında merak ettiğiniz bir konu varsa sitemizdeki konuşma panelinden bize istediğiniz an sorularınızı yöneltebilirsiniz.


Fotoğraf Hastaları İçin Fotoğrafçılık dersi İzmir İle İlgili Aklınızdaki Sorular

 • Fotoğraf çekmeyi öğrenmek ne kadar zamanı mı alır ?

Fotoğrafçılık eğitimi İzmir 4 haftadır ve bu süreç içerisinde A’dan Z’ye teorik bilgileri edinirsiniz. Son hafta ise pratik eğitimin yapıldığı haftadır. Yaklaşık bir ay gibi bir sürede çektiğiniz fotoğrafların farkını anlayabilir ve daha bilinçli bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

 • Fotoğrafçılık kurslarının daha kısa bir sürede almam mümkün mü ?

– Eğitimlerimiz sınıf dersleri ve birebir dersler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Eğer daha kısa sürede kursumuzu bitirmek istiyorsanız birebir eğitime katılmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

 • Sizce hangi fotoğraf makinesini satın almalıyım ?

– Bütçeniz dahilinde eğitmenlerimiz ile konuşabilir ve sizi yönlendirmesi sonucu en uygun fotoğraf makinesini alabilirsiniz.

 • Henüz fotoğraf makinesi almadım, sizce kurs almam mantıklı mı ?

– Fotoğraf makineniz olmadan kurslarımıza katılabilir ve buradaki fotoğraf makinelerini kullanabilirsiniz.

 • Kurslarınıza katılım yaşı nedir ?

– Katılım için herhangi bir yaş sınırı yoktur.

 • Fotoğrafçılık kursu İzmir fiyatı nedir ?

– Fotoğrafçılık derslerimizin ücretini öğrenmek için haftanın yedi gün istediğiniz zaman kursumuzu arayabilirsiniz.

 • Kursunuza nasıl ulaşabilirim ?

 • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Hatay, Buca , Üç yol, Balçova, Menderes, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.