ArtCraft Akademi Blog

İzmir Gitar Dersi İle Alternate Picking Nedir Öğrenin

ArtCraft Akademi gitar kursu İzmir Gaziemir olarak sizlere gitar çalmayı tüm detayları ile öğretiyoruz. Kişiye özel gerçekleşen müfredat çalışmaları içinde müzik dünyasına ait onlarca teorik bilgi ve bunları pratiğe dökülmüş egzersizleri sizleri bekliyor. En kısa sürede en iyiyi gerçekleştirmeyi hedefleyen kurumumuzda İzmir Gaziemir gitar kursu almanın farkını yaşayacaksınız.

Gitar dersi İzmir Gaziemir ücretsiz deneme dersi randevusu almak için bizlere mail atmanız ya da aramanız yeterli.

Telefon numaramız ; 0507 920 74 57

mail adresimiz ; info@artcraftakademi.com

Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz Deneme Dersi

ArtCraft Akademi’nin yayınları,ücretsiz ders çekilişleri,kampanyalar ve daha birçok etkinlikten haberdar olmak için ArtCraft Akademi Bülten‘e  kayıt olmayı unutmayın !

Alternate Picking Nedir ?

Alternate picking gitara başlayan yeni birinin ilk öğrendiği ve yıllarca gitar çalan bir kişinin ise sürekli kullandığı bir tekniktir.

Alternate picking kelime anlamı olarak bir tel üzerinde penalama çalışması düşünürsek,aynı tel için sürekli alt üst penalama yapmak anlamına gelmektedir. Notaların tek tek duyulması sağlanan bu teknikte zaman içinde hız kazanmanız sonucu extended position adı verilen,bir gamın klavyeye yayılmış genişletilmiş halinde shred atmanıza olanak sağlamaktadır. Daha çok metal müzikte kullanılan shred tekniği yüksek hızda ve seri penalama gerektiren bir çalım biçimidir. Duyduğunuz her soloda,her gam yürüyüşünde en çok kullanılan tekniklerin başında alternate picking  vardır.

Shred nedir diye merak ediyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Alternate Picking Egzersizi

Alternate Picking Egzersizi

Alternate Picking Egzersizi

 

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57