ArtCraft Akademi Blog

Kış Aylarında İçinizi Isıtacak Birbirinden Güzel 6 Parça

Gün geçtikte havalar soğuyor ve yanında birçok isteksizliği de beraberinde getiriyor. ArtCraft Akademi olarak sizlerin içini,kalbini ısıtacak parçalarla güne daha enerjik ve mutlu başlamanıza yardımcı olmak istiyoruz 🙂 Kahvelerinizi hazırlayın ve yağan yağmur eşliğinde bu güzel melodiler hem içinize hem de bulunduğunuz ortama yayılsın.

Yolunuz İzmir Gaziemir’e düşerse uğramaktan çekinmeyin,biz kahvelerimiz ile sizleri bekliyor olacağız 🙂

Dinlemekten Asla Bıkmayacağınız 6 Mükemmel Parça

#1 Yann Tiersen

Eserleri ile insan zihnine hükmeden Yann Tiersen’in her dinleyişinizde farklı duygular içinde olacaksınız. Yazdığı melodiler ile bugünün çok daha ilerisinde olan bu mükemmel müzisyen ile içinize hapsettiğiniz hangi duygularınız varsa hepsi ortaya çıkacak.Sizi yavaşça ele geçirecek bu parça ile listemize başlayalım.

#2 Zakk Wylde

Dünyadaki en iyi gitaristler biri olan Zakk Wylde bir zamanlar Ozzy Osbourne ile çalışmış ve müzik hayatına daha sonra Black Label Society ile devam etmiştir. Solo albümleri de bulunan Zakk’in yazdığı sözlerden tutunda parça içinde attığı soloya kadar her saniyesine aşık olacaksınız.

#3 David Garret

Dünyanın başına gelen en iyi ve en mükemmel müzisyenlerden biri olan David Garret bir keman virtüözüdür. Hayatını kemana adayan Garret, en sevdiği müzisyenlerden biri olan Chopin’in Nocturne adlı parçasını en az onun kadar iyi seslendirmiş.

#4  H.I.M

Birçoğumuzun lise yıllarında tanıştığı H.I.M grubu yazdığı olağanüstü besteler ve sahip oldukları vokal Ville Valo ile insanların içine işlemeyi çok iyi biliyor. Sözleri kadar anlatımı da etkili olan bu parçanın akustik versiyonunu da dinlemenizi öneriyoruz.

#5 Hozier

Take me to church parçası ile uzun süre gündemde kalan sanatçının bu parçasını piyano ve çello ile birlikte dinlemenizi istedik.

#6 Lilium

Son olarak da bizdeki yeri çok ayrı olan bir parçayı paylaşmak istedik sizlerle.

Yaşınızın kaç olduğu hiç önemli değil ! Siz de kısa sürede ArtCraft Akademi‘de alacağınız enstrüman dersleri başarıyı yakalayın. İzmir gitar kursu ile ritm atmanın tadına varırken, piyano kursu İzmir ile melodilere hükmetmeyi, çello kursu İzmir ve keman kursu İzmir ile perdesiz enstrüman çalmanın ne kadar eğlenceli ve mükemmel olduğunu keşfedin.

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57