ArtCraft Akademi Blog

Klarnete Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Şey

ArtCraft Akademi klarnet kursu İzmir Gaziemir olarak en sevdiğiniz enstrümanlardan biri olan klarneti en uygun fiyat ve %100 öğrenme garantisi ile sizlere sunuyoruz. Klarnete başlamak istiyor ama diğer yandan klarneti nereden alacağım,daha kurs ücreti var gibi sorular aklınızı mı kurcalıyor ?

Üzülmeyin ! İzmir Gaziemir klarnet kursu olarak sizlere istediğiniz klarneti piyasa değerinin altında,cebinizi yormayacak bir şekilde ArtCraft Akademi güvencesi ile temin etmenin yanı sıra yine cebinizi yormayacak esnek kurs ücretleri de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Müzik ile uğraşmanın pahalı bir hobi olduğunu düşüncesini yıkan kurumumuz ArtCraft Akademi‘de klarnet dersi İzmir Gaziemir‘e davetlisiniz.

İzmir Gaziemir klarnet dersi için ücretsiz deneme dersi randevusu almayı unutmayın !

Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz Deneme Dersi

Klarnet kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numaramız ; 0507 920 74 57

mail yolu ile randevu almak istiyorsanız ; info@artcraftakademi.com adresine mail atmanız yeterli.

Klarnet Kursu İzmir’e Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Şey

1 ) İzmir klarnet fiyatları nedir ? İzmir’de nereden klarnet alabilirim ?

İzmir klarnet fiyatları sizin bütçenize göre değişiklik göstermektedir. Almak istediğiniz klarnet için öncelikle bütçenizi belirlemeniz gerekmektedir. Fiyat aralığı çok geniş bir enstrümandır.

İzmir’de klarnet almak ve klarnet dersine başlamak isteyen katılımcılara yardımcı oluyoruz. Birçok müzik mağazası ile anlaşmalı olarak çalışan ArtCraft Akademi ile en uygun klarneti sizler için hesaplı bir fiyatla getiriyoruz.

Klarnet

Klarnet

2 ) Klarnetin bölümleri nedir ?

Klarnet 5 bölümden oluşur. Bunlar bek,baril,alt gövde,üst gövde ve kalaktır.

Klarnetin bölümleri

Klarnetin bölümleri

3 ) Kamış tercihi neye göre yapılıyor ?

Elde etmek istediğiniz tonu etkileyen en önemli faktörlerdendir. Fiyat aralığı çok geniştir ve kalınlıkları da farklıdır. Hem kamış hem de bek seçimini bir bilen ile yapmanız sizin için en iyi sonucu verecektir.

Klarnet kamışı

Klarnet kamışı

4 ) Klarnet öğrenmek zor mu ?

Klarnet çok zor bir enstrüman değildir. Disiplinli bir çalışma ve özveri gerektirir. Bu ikisini sağlarsanız kolaylıkla çalabileceğiniz bir enstrümandır.

Klarnet çalan kadın

Klarnet çalan kadın

5 ) Kursa gitmeden klarnet öğrenebilir miyim ? Nota öğrenmek gerekli mi ?

Kursa gitmeden klarnet öğrenebilirsiniz fakat bu sizin için yeterli olmayacaktır. Ne kadar çok video izlerseniz izleyin yine de bir profesyonel eğitimcinin sizinle ilgilenmesi ve doğru teknikleri göstermesi sizin için bu enstrüman yolculuğunda avantaj sağlayacaktır.

Nota öğrenmek tabi ki de şart değil ancak müziğin dilinin nota olduğu da unutulmamalıdır. Bu dili ne kadar iyi bilirseniz o kadar çok parça ile konuşabilirsiniz.

Müzik notaları

Müzik notaları

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57