ArtCraft Akademi’de Kurs Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

ArtCraft Akademi olarak sizlere eğitim alacağınız alanda birden fazla seçenek sunmaktayız. Hızlı ilerlemek isteyen, bütçesi kısıtlı olan, evinde eğitim almak isteyen veya bizlere şehir dışından ulaşan her öğrenci için ayrı ayrı paketlerimiz bulunmakta. Yapmanız gereken tek şey size en uygun eğitim paketini seçerek derslere başlamanız olacak!

Eğitim paketlerimiz ve içerikleri aşığıdaki gibidir;

 

  • Bireysel Ders

Bireysel yada birebir özel derslerde tamamen size özel bir program oluşturulmakta. Dersler sizin ve eğitmenimizin uygun olduğu gün ve saatlere göre belirlenmekte olup, sizin seviyenize ve isteklerinize göre müfredat oluşturulmakta. Bireysel sınıflarda herşey sadece sizin için düşünülmüş durumda!

  • Hızlandırılmış Program

Yine bireysel ders olarak ilerlenen hızlandırılmış program acelesi olanlar veya zamanı kısıtlı olanlar için birebir! Hızlandırılmış derslerde haftada en az 2 gün eğitim verilmekte olup, 2 gün ve daha fazlası da olabilmekte. Ayrıca bireysel ders seçeneğindeki gibi kişiye özel hazırlanan müfredat ve ortak şekilde belirlenen gün ve saatlerde mevcut.

  • Özel Sınıf

2-3 kişilik gruplar halinde açılan sınıflarımızda ister arkadaşınızla ister kardeşinizle aynı anda ders alabilirsiniz. Bireysel derslere göre daha uygun fiyatlı olup, derslerin müfredatı sizin ve partnerinizin seviyesine göre belirlenmektedir.

  • Toplu Sınıf

Genel olarak Tiyatro, Resim, Drama gibi branşlarda kullanılan toplu sınıflarda standart müfredat uygulanmaktadır. Fiyat olarak en uygun seçenek toplu sınıf paketimizdedir. Minimum 3 maksimum 6 kişilik olan bu sınıfların gün ve saatleri grubun ve eğitmenin ortak kararı ile belirlenmekte olup, gerek görülmediği takdirde değişiklik yapılamaz.

  • Online Ders

Bizlere şehir dışından veya uzak mesafeden ulaşan öğrencilerimiz için düşünülmüş olan online derslerimiz, ev rahatlığında ders almak isteyenler için birebir! Bireysel olarak gerçekleşen online eğitimlerde öğrenci ile ortak şekilde belirlenen gün ve saatte interaktif olarak eğitim verilmekte. Online derslerimiz için daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız buyrun online ders bölümüne; Online ders

  • Evde Ders

ArtCraft Akademi sayesinde sanat ayağınıza geliyor! Eğitmenlerimiz ve sizler tarafından belirlenen ortak gün ve saatte eğitmenimiz, evinize gelip size birebir eğitim sağlamakta. Tamamen ev rahatlığında gerçekleşen derslerde yine sizin istekleriniz ve seviyenize uygun bir müfredat hazırlanıp işlenmekte. Bununla ilgili daha detaylı bilgi almak için; Evde ders