Balkan notalarını yaşatmak isteyenlerin tercihi tabi ki de akordeon ! Peki siz de bu etkileyici müzik aletini çalmak ister misiniz ? Bugün kendiniz için, müzikal gelişiminiz için bir adım atmak istiyorsanız tam sırası ! Akordeon derslerimiz kapsamında sizler ;

  • Temel gam yürüyüşlerini
  • Armoni bilgisini
  • Akorların arkasına yapabileceğiniz dolanımları
  • Son olarak da istediğiniz parçaları rahatlıkla çalabileceğiniz bir eğitim sürecinden geçeceksiniz.

Akordeon eğitimi İzmir sizleri müziğin baştan çıkarıcı dünyasına davet ediyor. Profesyonel bir eğitim ve güler yüzlü öğretmen kadromuz ile başarıya ulaşmanız için artık Gaziemir’deyiz ! Sıkılmadan başarıya ulaşacağınız Gaziemir müzik evlerinden biri olan sanat merkezimizde sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

Akordeon Kursu

Akordeon Kursu

Akordeon tuşlu ve körüklü bil çalgıdır. Körüğün çekilip itilmesi sırasında sol tarafta bulunan tuşlar ile akorlar basılırken sağ tarafta bulunan piyano notalarıyla birlikte melodiler elde edilmektedir. Türk müziği ve Balkan müziklerinde sıkça kullanılan akordeonu sizlerde öğrenmek istiyorsanız ArtCraft Akademi Akordeon Kursu İzmir‘e sizleri bekliyoruz.

İzmir’in her yerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz sanat merkezimize Torbalı, Menderes, Ayrancılar, Tire, Ödemiş konumlarından da kolayca ulaşabilirsiniz.

İzmir akordeon kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Akordeon kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Balkan Müziği Severlere Akordeon Kursu İzmir

Akordeon derslerine enstrümanın tanıtılması, sağ ve sol el egzersizleri, körük itme ve çekme çalışmaları, sol el akor çalışmaları ve sağ el melodi çalışmaları ile giriş yapılmaktadır. Derslerin içinde temel müzik teorisi, notasyon ve repertuar eğitimi ilerleyen aşamalarda öğrenciye sunulmaktadır.


Köklerinize Bir Adım Daha Yaklaşmak İçin İzmir Akordeon Dersleri

akordeon-kursu-izmir-gaziemir

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz akordeon deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Akordeon çalmak ile ilgili sorularınız olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden sizler için akordeon derslerimiz ile ilgili en çok sorulan soruları aşağıda listeledik.

Aklınıza takılan ya da bize danışmak istediğiniz herhangi bir soruyu konuşma panelinden hiç çekinmeden bizlere istediğiniz zaman iletebilirsiniz.


Akordeon Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için İzmir Gaziemir Akordeon Kursu  İle İlgili Sorular

● Akordeon Çalmak Zor Mu ?

-Akordeon çalmak yine bir çok müzik enstrümanında olduğu gibi sağ ve sol el koordinasyonu gerektirir. Egzersizlerinizi düzenli çalıştığınız takdir de kısa sürede parça çalmaya başlayabilirsiniz.

 

Akordeon Kursu İzmir’de Ne Zaman Parça Çalmayı Öğrenebilirim ?

-Bu sorunun cevabı sizin çalışma düzeninize bağlıdır. Ancak ortalama bir akordeon öğrencisi 3. ayın sonunda itibaren parça çalmaya başlayabildiği gibi dinlediği parçalara da eşlik edebilecek seviyeye gelmektedir.

● Akordeon Kursuna Gelirken Enstrüman Getirmek Zorunlu Mu ?

– Akordeon derslerine gelirken enstrüman getirmeniz zorunlu değildir. Kursumuzda bulunan enstrümanları kullanabilirsiniz.

Akordeon kursu İzmir ücreti Nedir ?

-Akordeon kursu fiyatını öğrenmek için kursumuzu dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

● Akordeon Satışlarınız Var Mı ?

-Her bütçeye uygun enstrüman satışımız vardır.

  • Akordeon eğitimi İzmir‘e nasıl ulaşabilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Gaziemir, Hatay , Üç yol, Menderes, Balçova, Torbalı, Buca veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.