Sonunda bağlama çalmaya karar verdiniz mi ? Peki en uygun bağlama eğitimini ve en güvenilir kurumu nasıl bulabilirim diye düşünüyorsunuz ? Kısa zaman içerisinde doğru bir eğitim ile dinlemekten hoşlandığınız parçaları çalmak ister misiniz ? Sanat merkezimizde gerçekleşen bağlama kursunun size katacağı bir kaç şey ;

 • Sanat dolu bir ortamda yeni arkadaşlıklar
 • Doğru ve hesaplı bir eğitim
 • Sevdiğiniz müziklere göre hazırlanan kişiye özel bir müfredat
 • Kısa sürede bağlama çalma garantisi !

Uzman eğitmenler tarafından ister bireysel ister sınıf dersi ortamında güler yüzlü bir bağlama kursu İzmir‘e ne dersiniz ? Hayatınıza yeni bir renk katabileceğiniz, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp yeni bir hobiye ne dersiniz ? Profesyonel kadromuz ile artık Gaziemir merkezdeyiz ! Torbalı, Menderes, Ayrancılar, Ödemiş ve Tire’den rahatlıkla ulaşabileceğiniz sanat merkezimize sizleri bekliyoruz.

Bağlama Kursu

Bağlama Kursu

Telli çalgılar grubunda yer alan bağlama Türk müziğinde yeri çok önemli olan bir enstrümandır. Türk halk müziğinin vazgeçilmez ögesi olan bağlamayı sizde çalmak istiyor ancak profesyonel bir eğitimi en uygun fiyatla nereden alabileceğinizi düşünüyorsanız ArtCraft Akademi Bağlama Kursu İzmir ihtiyacınız olan her şeyi size katmaya hazır.

 bağlama kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Bağlama eğitimi İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Ben De Çalabilir Miyim Diyenlere Bağlama Kursu İzmir

Bağlama Kursu İzmir

Bağlama Kursu İzmir

Duygu ve düşünceleri en yoğun bir şekilde ifade eden bağlamaya sizlerin başlamasında ve bu upuzun müzikal bir serüvende yanınızda bulunmaktan mutluluk duyacağız.Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili bağlama dersleri İzmir’e sizleri davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz bağlama deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.


Bağlama Dersleri İle Dilediğiniz Tüm Parçaları Çalabilirsiniz

ArtCraft Akademi Bağlama Dersleri İzmir’ de Akla İlk Gelen Yerlerden Biri Anadolu’ya ait olan bağlamanın etkisini sizde çalarak etrafınızdaki kişilere hissettirmek, bu anları vazgeçilmez kılmak, kendinizi bağlamanın o mükemmel sesi ile ifade etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.


ArtCraft Akademi Bağlama Dersleri Nasıl İşleniyor  ?

Bağlama Derslerimiz okullara hazırlık ve hobi amaçlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle müzik okuluna hazırlık derslerinde öğrencinin rahat bir şekilde kazanması düşüncesi ile hareket ettiğimizden işlenen müfredat kendisinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve çok zorlanmadan girmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle de ders müfredatı okulu kazanması amacı ile sabit bir düzen içerecek şekilde oluşturulmaktadır.

Hobi amaçlı Bağlama Derslerimizde ise temel teorik bilgiler ile dersler işlenmeye başlamakta daha sonrasında ise bireyin istediği tarza yönelik çalışmalar yapılmaktadır.


Bağlama Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için İzmir Gaziemir Bağlama Kursu İle İlgili Sorular

 • Bağlama Kurslarına Uzun Sap ile Mi Kısa Sap İle Başlamalı ?

– Her iki bağlama türü ile de bağlama kurslarımıza başlayabilirsiniz. Uzun ve kısa sap kavramı çalmak istediğiniz yöreye göre değişiklik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için kursumuzu arayıp bilgi alabilirsiniz.

 • Bağlama İle Ne Kadar Sürede Parça Çalabilirim ?

– Bağlama çalması çok zor bir enstrüman değildir. Bağlama kursumuzda eğitmenimizin sizlere verdiği etüdlere düzenli çalışmanız sonucunda çok kısa sürede parçalar çalabilir, eşlik etmeye başlayabilirsiniz.

 • Bağlama Derslerinde Yaş Sınır Var Mı ?

– Yetişkinler için bir yaş sınırı bulunmamakla beraber küçük öğrencilerimiz için derslerin daha verimli geçmesi açısından alt yaş sınırı 8 dir.

 • Bağlama Kurs Fiyatları İzmir Nelerdir ?

Bağlama kursu İzmir ücretini öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Bağlama derslerinin ücretleri aylık periyotlar halinde olup bağlama kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

 •  Bağlama Derslerine Gelirken Enstrüman Getirmeli Miyim ?

– Bağlama kursumuza gelirken enstrüman getirmenize gerek yoktur. Kursumuzda ki enstrümanları kullanabilirsiniz.

 • İzmir bağlama kurslarına nasıl gelebilirim ?

 • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Hatay, Buca , Balçova, Üçyol, Menderes, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.