Ritmi, hayatınızın merkezinize koymanızın tam zamanı ! Eğer bateri çalmak istiyorsanız artık kendi zevkleriniz için bir adım atmanın zamanı geldi. Gaziemir’de uygun fiyat, %100 memnuniyet ve öğrenme garantili, profesyonel eğitmenler tarafından her anından zevk alacağınız bateri dersi İzmir‘e davetlisiniz. Gaziemir’de bulunan sanat merkezimize Ayrancılar, Torbalı, Menderes, Ödemiş ve Tire’den de rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bateri Kursu

Bateri Kursu

Bateri ya da diğer adı ile davul vurmalı çalgılar grubunun bir üyesidir. Yapılmak istenen müzik türüne göre içerdiği çalım teknikleri ve dinleyen kişide uyandırdığı etkilerde değişmektedir. Standart bir bateri beş parçadan oluşur ancak daha farklı tonlar elde edilmek isteniyorsa bu parçaların sayısı arttırılabilir.

Gaziemir müzik evinden alacağınız eğitimlere isterseniz hobi kursu İzmir isterseniz de profesyonel olarak kendinizi geliştirin.

İzmir bateri kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Bateri kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


 Ritm Hastalarına Bateri Kursu İzmir

Genel olarak bateri yüksek ritim duygusu içeren, vücudun tüm uzuvların koordineli bir şekilde kullanıldığı bir enstrümandır. Başlangıçta çalımı zor gibi gelse de metronom çalışmaları ile el ve bacakların koordinasyonu rahat bir şekilde sağlanabilmektedir. Sizde bateri çalmak istiyorsanız ve hangi bateri dersine yazılacağınız konusunda şüpheleriniz varsa ArtCraft Akademi tam olarak sizin aradığınız yer.Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili bateri derslerimize sizleri davet ediyoruz.


İzmir Bateri Dersleri İle Sonuca Ulaşmak Çok Kolay

Bateri Kursu İzmir

Bateri Kursu İzmir

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz bateri deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.

ArtCraft Akademi Bateri Dersleri İzmir ’ de Akla İlk Gelen Yerlerden Biri

Bateri kurslarımız öğrencinin baget hakimiyetini çalışma pedlerinde ilerletmesi ve nota bilgisinin gelişmesi sonucu elektronik bateri üzerinde yapacağı çalışmalar ile devam etmektedir. Çalışmaların birebir gerçekleşmesi ve eğitimcinin öğrenci ile yakından ilgilenmesi sonucu öğrenci kendini daha rahat ifade edebilmekte ve gelişim sağlayabilmektedir.


ArtCraft Akademi İzmir bateri kursunda dersler nasıl İşleniyor  ?

Bateri derslerimiz hobi ve okula hazırlık olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hobi amaçlı bateri eğitiminde temel eğitim sağlandıktan sonra kişiye özel müfredat dahilinde katılımcının dinlemeyi ve çalmayı istediği parçalar doğrultusunda bir çalışma yapılmaktadır. Okula hazırlık derslerimiz ise eksiksiz bir şekilde sınavlara girebilmeniz için yoğun bir çalışma ile gerçekleşmektedir.

Bateri Seti

Bateri Seti


Bateri Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için İzmir Gaziemir Bateri Kursu  İle İlgili Sorular

  • Bateri Çalmayı Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim ?

– Bateri çalmak düzenli çalışıldığı takdir de dördüncü aydan itibaren eşliği rahatlıkla sağlayabildiğiniz bir enstrümandır. Ancak uğraşmak istediğiniz müzik türüne göre süre ve içerdiği teknikler farklılık gösterebilir . Örneğin bir pop müzik grubunun bateristinin kullandığı teknik  ile bir rock grubunun bateristinin kullandıkları arasında fark vardır.

  • Evimde Bateri Yok, Bateri Kursunun Bana Bir Katkısı Olur mu ?

– İlk birkaç ay evinizde baterinin olmamasının çok fazla önemi yoktur. Baget ve bilek hakimiyeti için alacağınız küçük bir çalışma pedi üzerinde zaman geçirebilirsiniz. Bunun yanı etüd odalarında çalışmak için kursumuzu arayabilir boş gün ve saatlerde gelerek çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Daha sonraki aşama için bir tane dijital bateri almanız önerilmektedir.

  • Bateri Kursunun Fiyatları Ne Kadar ?

Bateri kurs ücreti İzmir öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup gitar kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  • Bateri Kurslarının Başlama Tarihi Nedir ?

– Derslerimiz birebir ve özel gerçekleştiği bateri kurslarımıza ne zaman kayıt yaptırırsanız, sizlerin uygun olduğu boş gün ve saatlere kayıt yapılabilmektedir.

  • Dijital Bateri Kullanmak Evde Çok Fazla Ses Çıkarır Mı ?

– Dijital bateriyi iki şekilde kullanabilirsiniz. Bunlardan ilki kulaklık kullanarak çalmaktır. Bagetlerin pedlere vurması sonucunda çok yüksek sesler çıkmamaktadır. İkinci seçenek ise dijital bir enstrüman olduğu için ses düğmesinden dışarı gelen sesi istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

  • İzmir bateri kursuna nasıl ulaşabilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Gaziemir , Üç yol, Balçova, Menderes, Torbalı,Hatay veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.