Hiç sıkılmayacağınız, sıcacık bir aile ortamında her anından zevk alacağınız çello dersi Gaziemir‘de ! Kısa sürede başarıya ulaşacağınız çello eğitimi İzmir ile artık dilediğiniz parçayı çalabileceksiniz ! Profesyonel eğitmenler, güler yüz ve inanılmaz sıcak bir ortam sizleri bekliyor. Gaziemir’de bulunan sanat merkezimize Torbalı, Tire, Ödemiş , Ayrancılar ve Menderes’ten kolayca ulaşabilirsiniz.

Çello Kursu

Çello Kursu

Çello dört teli bulunan yaylı bir enstrümandır. Arşenin tele teması sonucu çellonun üzerindeki “ F “ harfini andıran deliklerden havanın titreşerek çıkması ile ses elde edilir. İnsanın ses tonunun en rahat bir şekilde elde edildiği çello solo veya eşlik enstrümanı olarak birçok müzik türünde kullanılmaktadır. Sizde şık, sıra dışı bir müzik enstrümanı çalarak kendinizi geliştirmek, çevrenizdeki insanları etkilemek istiyorsanız ArtCraft Akademi çello kursu İzmir tam olarak size göre.

İzmir çello kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Çello kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Büyüleyici Sesini Sevenler İçin İzmir Çello Kursu

Yayın tellere teması sonucu kulaklarda bıraktığı hazzı yaşamanıza, çellonun o insanın içini titreten melodilerini yaratmanıza, klasik Batı veya Türk müziği parçalarını birlikte yorumlarken hatta ve hatta popüler kültür içinde yer edinmiş parçalara yeni bir yorum katarken bu değerli anları sizlerle geçirmekten ve paylaşmaktan çok mutlu olacağız.Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili İzmir çello derslerimize sizleri davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz çello deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.


İzmir Çello Dersleri İle Çevrenizi Etkileyebilirsiniz

Çello Kursu İzmir

Çello Kursu İzmir

Şık ve fark yaratan bir enstrüman çalmaya ne dersiniz? Duyduğunuz herhangi bir parçayı birebir çalabilmek, o parçaların üzerine melodiler yaratmak veya istediğiniz bir parçayı tekrardan yorumlamak için gerekli eğitimi İzmir çello kurslarımızdan alabilirsiniz.

ArtCraft Akademi Çello Dersi Nasıl İşleniyor  ?

Çello Derslerimiz okullara hazırlık ve hobi amaçlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle müzik okuluna hazırlık derslerinde öğrencinin rahat bir şekilde kazanması düşüncesi ile hareket ettiğimizden işlenen müfredat kendisinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve çok zorlanmadan girmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle de ders müfredatı okulu kazanması amacı ile sabit bir düzen içerecek şekilde oluşturulmaktadır.

Hobi amaçlı çello kurslarımızda ise temel teorik bilgiler ile dersler işlenmeye başlamakta daha sonrasında ise bireyin istediği tarza yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Her anından zevk alacağınız ve kişisel gelişiminizi en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak ArtCraft Akademi çello kursu ile zor dediğiniz parçaları bile kısa sürede çalabileceksiniz. Gerek Türk müziği gerekse klasik Batı müziği. Siz sadece ne ile uğraşmak istediğinizi bize söyleyin, başarıya giden yolu birlikte alalım !

Çello Resmi

Çello Resmi


Çello Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için İzmir Gaziemir Çello Kursu  İle İlgili Sorular

  • Çello çalmayı ne kadar sürede öğrenebilirim ?

– Çello perdesiz bir enstrüman olduğu için perdeli enstrümanlara göre temiz sesler elde ederek parça çalmak biraz daha uzun süre gerektirir. Ortalama bir çello öğrencisi ilk üç ay içinde rahatlıkla parça çalmaya başlayabilmektedir.

  • Çello kursu İzmir fiyatı ne kadar ?

Çello kursunun ücreti İzmir öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup çello kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  • Çello derslerine gelirken enstrümanımı yanımda getirmeme gerek var mı ?

– Derslere gelirken çellonuzu getirmenize gerek yoktur, kursumuza ait çelloyu kullanabilirsiniz.

  • Çello satışınız var mı ?

– Evet, sizler bütçenizi belirledikten sonra sizin için en uygun olan çelloyu ArtCraft Akademi güvencesiyle temin ediyoruz.

  • Çello derslerinin gün ve saatleri nasıl ayarlanıyor ?

– Ders gün ve saatlerinizi hem sizin hem de kurumumuzun uygun olduğun ortak gün ve saatlere göre yapıyoruz.

  • Çello dersleri birebir mi yoksa grup dersi olarak mı yapılıyor ?

– Derslerimiz çoğunlukla birebir olarak gerçekleştiriliyor ancak istendiği takdirde grup derslerine katılmanız da mümkün

  • İzmir çello kursuna nasıl ulaşabilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Menderes , Üç yol, Balçova, Hatay, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.