Hayatınıza yeni bir anlam katmanın yolu dans dersi İzmir‘den geçiyor ! Kıvrak dans figürleri, onlarca heyecanlı dans teknikleri Gaziemir merkezde sizleri bekliyor. Her anından keyif alacağınız dans derslerine Tire, Torbalı , Ödemiş ve Menderes’ten rahatlıkla ulaşabilir ve bizimle haftanın 7 günü iletişime geçebilirsiniz.

Dans kursu İzmir ile görsel bir şölene hazır mısınız ? İzmir’in her yerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz dans derslerimize dilediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz. Hadi hala ne duruyorsunuz !

Dans kursu İzmir ile daha sosyal, mutlu ve enerjik bir yaşama adım atmaya ne dersiniz ?

İzmir dans kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Dans kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57

Dans Kursu

Dans Kursu

İzmir dans kursuna katıldığınızda, kendinizi inanılmaz özgür ve pozitif hissedeceksiniz. Tabi bu etkiyi de çevrenizdeki insanlara aktarmamanız içten bile değil ! Sanatı dallara ayırdığımız da o kadar çok kategori oluşuyor ki kimi müzik ile uğraşır kimi ise fotoğrafçılık  belki de sizin yeteneğiniz dans üzerinedir, denemeye ne dersiniz ?

Kısa sürede kendinizi geliştirmek, doğru bir eğitimle her anından zevk alacağınız dans kursları ile bu aile ortamında sosyalleşmek, dönem sonu performansları ile öğrendiklerinizi sahnede yansıtmak ve çok daha fazlası için ArtCraft Akademi dans kursu sizin ihtiyacınız olan yer.

 

 

dans kursu izmirDansa genel olarak baktığınızda içinde aseleti barındıran, sosyallik ve enerjik hissetmenin yanı sıra bir bütün olarak fiziksel ve zihinsel açıdan faydaları saymakla bitmeyen, başka bir sanat dalı olan müzik ile iç içe ilerleyip görsel bir şov oluşturan İzmir dans kurslarına davetlisiniz.

Profesyonel eğitmenler tarafından ArtCraft Akademi‘ de verilen dans kursları İzmir ‘ dilediğiniz zaman kayıt yaptırabilir ve dilerseniz hem birebir hemde sınıf dersleri şeklinde eğitim alabilirsiniz.

İzmir Dans Kursunun Faydaları

Bir bütün olarak ele aldığınız da fiziksel, ruhsal bir görsel şölenin yanı sıra aynı zamanda müzik ile iç içe olması, dans ederken kişinin kendini o ana ait hissetmesi ve efor sarf etmesi sonucu mükemmellik duygusunu tatması dansın en önemli özelliklerindendir.

ArtCraft Akademi Bünyesinde Verilen Dans Kursları

Bale Kursu
Arjantin Tango Kursu
Flamenko Kursu
Zeybek Kursu
Oryantal Kursu
Sosyal Latin Dansları Kursları
Vals Kursu
Strees Jazz Kursu
Rock’n Roll Kursu
Düğün Dansı Kursu
Bachata Kursu
Cha Cha Cha Kursu

Dans Kursu İzmir Hakkında Genel Bilgiler
  • Daha önceden dans etmeniz veya etmemeniz  hiç önemli değil
  • Derslerimiz için herhangi bir yaş sınırı yoktur, dileyen herkes kayıt yaptırabilir
  • Tek başıma nasıl dans eğitimi alacağım diye düşünmeyin, partnersiz katılmanız mümkün
  • Ücretsiz deneme dersine gelirken normal ayakkabı ve giyisileriniz ile gelebilirsiniz
  • Ücretsiz deneme dersine katılmak için telefon ile randevu almanız yeterli

Yukarıda eğitimini verdiğimiz dans kurslarından dilediğine kayıt yaptırabilir, ücretsiz deneme dersine katılabilir ve eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz. Sizleri ArtCraft Akademi İzmir dans kurslarına bekliyoruz.