Yaylılar ailesinin en asil enstrümanlarından biri olan kemanı siz de çalmak ister misiniz ? Tamamen çalmayı düşündüğünüz parçalar üzerinden hazırlanan kişiye özel müfredat ile her anından zevk alacağınız keman derslerimize sizleri bekliyoruz.

Keman Kursu İzmir

Keman Kursu İzmir

Kısa sürede istediğiniz seviyede keman çalmak ister misiniz ? Gaziemir’de bulunan sanat merkezimizde profesyonel bir eğitimi uygun fiyatlarla haftanın 7 günü alabilirsiniz. Güler yüzlü eğitmenlerimiz ve eğlencenin merkezi olan sanat merkezimize sizleri bekliyoruz. Gaziemir merkezde yer alan ArtCraft Akademi’ye Torbalı, Tire, Menderes, Ayrancılar ve Ödemiş‘ten de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bireysel gelişimin süresini, sürekli çalışmalar ve ders dışı etütler ile kısaltıyor ve sizlerin istediği seviyeye gelmesi için tüm bilgi birikimimizi sizler ile paylaşıyoruz.

Keman dersi İzmir Gaziemir ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

İzmir Gaziemir keman kursu ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57

Keman, standardı dört telli olan yaylı enstrümanlar ailesinin en küçük üyesidir. Arşenin teller üzerinde hareket etmesi sonucu sesi açığa çıkarır. Perdesiz bir enstrüman oluşundan dolayı, perdelilere oranla çalması biraz daha uzun zaman alır. Birçok müzikte eşlik veya solo enstrüman olarak kullanılan keman, küçük ve kolay taşınabilirliği sayesinde ve aynı zamanda çevrenizde vakit geçirirken arkadaşlarınızın çaldığı gitar akorlarına eşlik etme açısından oldukça popüler ve sosyal bir enstrümandır.


Her Yönüyle Keman Öğrenmek İsteyenler İçin Keman Kursu İzmir

Keman Kursu İzmir

Keman Kursu İzmir

Sizde keman kursuna yazılmak ancak yapamayacağınızdan mı çekiyorsunuz ? Merak etmeyin doğru adrestesiniz. ArtCraft Akademi olarak sizleri kemanın büyülü dünyasına, müziğin tadını en güzel bir şekilde alabileceğiniz dünyaya götürüyoruz. Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili keman kursuna sizleri davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz İzmir Keman dersi deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.


Türk Ve Batı Müziği Eğitimleri Keman Dersi İzmir’de

ArtCraft Akademi Keman Kursun ‘ da Akla İlk Gelen Yerlerden Biri

Teorik müzik bilgisinin yanı sıra uygulamaya yönelik keman kurslarımızda, kemanın sizin için vazgeçilmez bir enstrüman olmasını sağlayacağız. Bu noktada ArtCraft Akademiden aldığınız keman eğitim sonucu kendinizi geliştirebilecek, sürekli olarak bir sonraki seviyeye hazırlayabileceksiniz.

Keman kurslarımızın belirli bir yaş aralığı yoktur. Sadece küçük yaş grupları için eğitmenlerimiz ile konuşmanız, çocuğunuzun enstrümanı anlama, kavrama bilincinde olup olmamasına göre yapılan değerlendirme sonucunda keman derslerine başlayabilirsiniz.

İlkokuldan itibaren yaşınız kaç olursa olsun istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. İlerleme kaydetmeniz için gerekli şey disiplinli bir çalışma ve bitmeyen müzik sevginizdir.

Keman Kursu İzmir

Keman Kursu İzmir


ArtCraft Akademi’de Keman Dersleri Nasıl İşleniyor  ?

– Keman, perdesiz bir enstrüman oluşu nedeni ile çalması diğer enstrümanlara göre biraz daha zaman alıcıdır. Eğitiminiz gelmek istediğiniz seviyeye göre değişiklik göstermektedir. Ortalama bir keman öğrencisi ilk iki, üç ay gibi bir süre sonunda basit parçaları çalabilmektedir.

  • ArtCraft Akademi’ de Ne Tarz Keman Eğitimleri Veriliyor ?

– Sizin seçiminize göre Batı Müziği veya Türk Müziği eğitimleri görebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece popüler  kültüre ait parçalar üzerine çalışabilir onları yorumlayabilirsiniz.

  • Keman Çalmak İçin Herhangi Bir Ön Koşul Var Mı ?

– Keman kurslarımıza katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca yaş olarak küçük bireylerin kemana uygunluğu açısından eğitimcilerimizle konuşmanızda fayda vardır.

  • Keman Dersi İzmir Fiyatı Ne Kadar ?

Keman kursu ücretini öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup gitar kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  •  Keman Eğitiminin Gün Ve Saatleri Nasıl Ayarlanıyor ?

– Ders gün ve saatlerinizi hem sizin hem de kurumumuzun uygun olduğun ortak gün ve saatlere göre yapıyoruz.

  • Keman Dersleri Birebir Mi Yoksa Grup Dersi Olarak Mı Yapılıyor ?

– Derslerimiz çoğunlukla birebir olarak gerçekleştiriliyor ancak istendiği takdirde grup derslerine katılmanız da mümkün

  • Keman Derslerine Gelirken Kemanımı Getirmeme Gerek Var Mı ?

– Derslere gelirken kendi enstrümanınızı getirmenize gerek yok, kursumuzda ki enstrümanları kullanabilirsiniz. Ancak akordunun kaçtığından şüpheleniyor veya tel değişimi gerekiyor ise kemanınızı getirdiğinizde görevlilerimiz sizlerle ilgilenecektir.

Keman kursuna nasıl gelebilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Gaziemir , Üç yol, Balçova, Menderes, Torbalı, Hatay veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.