İsterseniz Batı isterseniz Türk müziği, artık hepsi Gaziemir merkezde ! ArtCraft Akademi’de profesyonel bir klarnet eğitimi İzmir‘in en uygun fiyatları ile alabilirsiniz. Sadece ders almak değil aynı zamanda sıcak bir aile ortamında kurulan arkadaşlıkların da merkezi olan sanat merkezimize dilediğiniz zaman gelebilir ve bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. Torbalı, Tire, Ödemiş, Menderes ve Ayrancılar’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Keman Kursu İzmir

Keman Kursu İzmir

Üflemeli çalgılar grubunda yer alan klarnet sert ve dayanıklı ağaçlardan imal edilir. Genel olarak bir klarnet  kalak, alt gövde, üst gövde, kafalık ve fıçı olmak üzere beş kısımdan oluşur. Sol ve Si Bemol olmak üzere iki tür klarnet çeşidi vardır.Klarnet Kursu İzmir ile iki klarnet türüne de hakim olmak çok kolaydır bunlardan Sol Klarnet Türk müziğinde en yaygın olarak kullanılan klarnet türü olurken Si Bemol Klarnet ise Batı müziğinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Öğreneceğiniz bir klarnet türü ile diğer klarnet türlerini rahatlıkla çalabilir istediğiniz parçaları çalabilirsiniz.

İzmir klarnet kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Klarnet dersi ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


 Sesine Bayılanlar İçin Klarnet Kursu İzmir

Klarnet Kursu İzmir

Klarnet Kursu İzmir

Profesyonel bir klarnet eğitimini en uygun fiyatla nereden alabilirim diyorsanız ArtCraft Akademi klarnet dersi tam da sizin aradığınız yer. Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili klarnet kurslarımıza sizleri davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz klarnet deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.


Öğrenme Garantili Klarnet Kursu İzmir

ArtCraft Akademi Klarnet Dersi İzmir’ de Akla İlk Gelen Yerlerden Biri

Teorik eğitimin yanı sıra uygulamaya yönelik çalışmalar gerçekleştirebileceğiniz klarnet kurslarımızda, ne tür klarnet isterseniz isteyin çok kısa sürede klarnete hakim olabilir, dilediğiniz parçaları çalabilir ve yorumlayabilirsiniz.


ArtCraft Akademi Klarnet Dersleri Nasıl İşleniyor  ?

Klarnet Derslerimiz okullara hazırlık ve hobi amaçlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Hobi çalışmalar tamamen kişinin dinlemeyi ve çalmayı istediği parçalar üzerinden oluşturulan ve zaman içerisinde farklı tarzlarında anlatılığı bir eğitim sistemidir. Okula hazırlık dersleri ise tamamen müfredata bağlı yoğun bir çalışma şeklinde gerçekleşmektedir.

Keman Kursu İzmir

Keman Kursu İzmir

Klarnet Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için İzmir Klarnet Kursu İle İlgili Sorular

  • Klarnet Kursuna Kayıt Olurken Hangi Klarnet Türünü Tercih Etmeliyim ?

– Sol klarnet daha çok Türk müziği ezgilerini çalmak için kullanılırken Si Bemol klarnet ise balkan ve klasik Batı müziğini yorumlamak için kullanılır. Aslında çalıma uygun olduğu için bu şekilde anlatılmaktadır yoksa sol klarnet ile de tabi ki balkan ve Batı müziği parçalarını yorumlayabilirsiniz.

  • Ne Kadar Bir Sürede Klarnet Çalabilirim ?

– Düzenli etüd çalışmalarınızı yerine getirdiğiniz takdir de ikinci aydan itibaren melodik parçalar çalmaya başlayabilirsiniz.

  • Klarnet Kursu İzmir Fiyatı Ne Kadar ?

Klarnet kursu ücretini İzmir öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup klarnet kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  • Klarnet Kurslarınıza Ne Zaman Kayıt Yaptırabilirim ?

– Klarnet derslerimiz birebir gerçekleştiği için sizler ne zaman kayıt yaptırırsanız derslerimize o zaman başlayabiliriz.

  • Klarnet Çalmak İçin Herhangi Bir Notasyon Eğitimi Almam Gerekli Mi ?

– Klarnet derslerimiz zaten nota ile anlatılmaktadır. Ancak klarnet çalabilmek için eğer istenirse nota bilmenize gerek yoktur.

  • Klarnet Satışlarınız Var Mı ?

– Bütçenizi belirledikten sonra sizler için en uygun klarneti ArtCraft Akademi güvencesiyle temin etmekteyiz.

  • İzmir klarnet kurslarına nasıl gelebilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Hatay , Balçova, Üçyol, Menderes, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.