Aile ortamı gibi samimi ve sıcak bir yerde en uygun fiyat ve %100 memnuniyet garantili ney dersleri Gaziemir merkezde sizi bekliyor. Kısa sürede, doğru tekniklerle ney öğrenmenin yolu ArtCraft Akademi’den geçiyor. Sanat merkezimize Ayrancılar, Torbalı, Tire, Menderes’ten de kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ve bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

Ney Kursu İzmir

Ney Kursu İzmir

Üflemeli çalgılar grubu üyesi olan ney, Türk sanat ve tasavvuf müziklerinin vazgeçilmez ögesidir. Dinlediğinizde sizi bu dünyadan uzaklaştırıyor gibi hissettiren ve aynı zamanda hüzünlü bir sese sahip olan bu enstrümanı sizler de çalmak istiyorsanız buyrun gelin ArtCraft Akademi  İzmir Ney Kursu İzmir’i ziyaret edin. Kendine ait ses rengi ile dinleyenler üzerinde büyük bir etki bırakan neyi siz de çalabilirsiniz. Memnuniyet ve enstrümanı çalabilme garantili derslerimizde kısa sürede siz de başarıyı yakalayabilir ve bu mükemmel enstrüman üzerinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

İzmir ney kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Ney kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Buğulu Tınısına Kapılıp Gidenler İçin Ney Kursu İzmir

Ney Kursu İzmir

Ney Kursu İzmir

Duygularınızı, içinde bulunduğunuz ruh halini etrafınıza ifade etmek için neyin büyülü sesinden faydalanabilirsiniz. Öğrenmesi zor ancak bir o kadar da keyifli olan ney dersleri İzmir’e ne zaman isterseniz kayıt olabilir ve aynı zamanda ArtCraft Akademi ailesinin bir parçası olabilirsiniz.


Özel Bir Enstrüman Çalmak İsteyenlere İzmir Gaziemir Ney Dersi

İster hobi amaçlı ister müzik okullarına hazırlık olsun, ney dersi İzmir almak istiyor ancak en uygun fiyatla en profesyonel eğitimi nereden alabilirim diyorsanız istediğiniz zaman kursumuza gelebilir, öğretmenimizle tanışabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.


Ney Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için İzmir Gaziemir Ney Kursu  İle İlgili Sorular

 

Ney Çalması Zor Bir Enstrüman Mı ?

-Ney üflerken nefes teknikleri ve dudaklarınızı büzme şekliniz yine bir çok üflemeli enstrümanda olduğu gibi çok önemlidir. Düzenli çalışmalarınız sonucu çok kısa sürede ney çalmayı öğrenebilirsiniz.

Ney Kursu İzmir’e Ne Zaman Kayıt Yaptırabilirim ?

-İstediğiniz zaman ney kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz.

Ney Satışınız Var Mı ?

-Her bütçeye uygun enstrüman satışlarımız ArtCraft Akademi güvencesiyle mevcuttur.

Ney Kursu İzmir Ücreti Nedir ?

Ney kursu fiyatını öğrenmek için kursumuzu dilediğini zaman arayabilir ya da sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz.

  • Ney kursu İzmir‘e nasıl ulaşım sağlayabilirim ?
  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Hatay , Üç yol, Balçova, Gaziemir, Torbalı, Menderes veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.