Perküsyon Kursu

Perküsyon Kursu

Ritme ilgi duyan herkesin katılabileceği perküsyon kursu İzmir Gaziemir’de. 7 den 70 e herkesin katılabileceği perküsyon atölyelerimizde dersler uzman eğitmenler eşliğinde inanılmaz eğlenceli geçiyor. Sizde biraz stres atmak aynı zamanda müzikal anlamda gelişmek istiyorsanız ArtCraft Akademi Perküsyon Kursları sizleri bekliyor. Gaziemir merkezde bulunan sanat merkezimize Tire, Torbalı, Menderes ve Ayrancılar‘dan kolaylık ile ulaşabilirsiniz.

İzmir perküsyon kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Perküsyon kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Ritme İlgi Duyanlar İçin Perküsyon Kursu İzmir

Perküsyon Kursu İzmir

Perküsyon Kursu İzmir

Gündelik yaşamdan sıyrılmak, kendinize vakit ayırmak istiyorsanız ve arkadaşlarım olmazsa olmaz diyorsanız toplu perküsyon dersleri sizin aradığınız yer. Stres atmak, gülerek vakit geçirmek kısacası müzik yardımı ile rahatlamak istiyorsanız perküsyon kursları  ile bunu başarabilirsiniz. İster çocuğunuz ister kendiniz isterseniz de şirketinizde çalışan kişilere motivasyon çalışması olarak sunabileceğiniz en değerli eğitimlerden biri perküsyondur. Birlikte ritm çalışması yapmak,takım çalışması ve iletişim üzerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Perküsyon derslerimiz sanat merkezinde gerçekleşebildiği gibi aynı zamanda sizin kurumunuzda da yapılabiliyor. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın !


Ben Eşlik Etmeyi,Tempo Tutturmayı Severim Diyenler İçin İzmir Perküsyon Dersleri

Perküsyon Öğrenmek İsteyenler için İzmir Gaziemir Perküsyon Kursu İle İlgili Sorular

Perküsyon dersleri bire bir mi yoksa grup halinde mi gerçekleştiriliyor ?

-Perküsyon kurslarımız grup dersleri halinde olmaktadır. Dilerseniz bire bir derslere de kayıt yaptırabilirsiniz.

Perküsyon kurs ücreti ne kadar ?

-Perküsyon kurs fiyatını ArtCraft Akademi‘yi haftanın 7 günü arayarak öğrenebilirsiniz.

● Perküsyon derslerinde nota bilgisi veriliyor mu ?

-Evet gösteriliyor ancak dilerseniz nota eğitimi almadan da perküsyon kursumuza gelebilirsiniz.

  • Perküsyon kursu İzmir‘e nasıl ulaşabilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Üçyol, Gaziemir , Buca, Balçova, Menderes, Torbalı, Hatay veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz. Torbalı’da perküsyon kursy yok diye üzülmeyin ! Gaziemir’de hizmet vermekte olan ArtCraft Akademi’ye ulaşım çok rahat ! İletişim sayfamızdan sanat merkezimize nasıl gelebileceğinizi izleyebilirsiniz.