Ritm ve solonun birlikte dans etmesini sağlayan piyanoyu siz de çalmak ister misiniz ? Hayallerinizi artık ertelemeyin ve o enstrümanı hayatınızın merkezine koyun. Sadece size özel yapılan müfredatlar ile dinlemeyi çok sevdiğiniz parçaları aynı zamanda çalmayı öğrenin.

Kısa sürede başarı ve memnuniyet garantili piyano dersi Gaziemir merkezde ! Hayatınıza yeni bir yön vereceğiniz güzel bir hobi arıyorsanız bizimle iletişime geçmenin tam sırası. Gaziemir’de bulunan sanat merkezimize Torbalı, Tire ve Ayrancılar’dan da kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi Gaziemir metro durağına tam 5 dakika uzaklıktayız !

Piyano Kursu

Piyano Kursu

Piyano klavyeli ve telli bir çalgıdır. Aynı anda hem temel melodi verilirken üzerine melodiyi süsleyen o içinizi ısıtan tatlı bir solo verilebilmektedir. Bir çok müzikte alt yapı, süsleme veya solo enstrüman olarak kullanılan piyanoda sağ ve sol el arasındaki koordinasyonu sağlamak çok önemlidir nedeni ise her iki elinizi de sürekli olarak aynı ritim de kullanmamaktasınızdır.

İzmir piyano kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Piyano kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Piyanoya İlgi Duyanlara Piyano Kursu İzmir

Piyano Kursu İzmir

Piyano Kursu İzmir

Çalması bir o kadar eğlenceli ve aynı şekilde zaman alıcı olan piyanoya başlamak, kendinizi geliştirmek, piyanonun kulakları büyüleyen eşsiz tınısını tadabilmek ve bunları çevrenizle paylaşabilmek için sizler ArtCraft Akademi piyano kursu İzmir’e bekliyoruz. Alacağınız piyano eğitimi için uzman eğitmen kadromuzun görüşleri, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili İzmir Gaziemir piyano derslerimize davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.


Piyano Derslerinde Hızlı Bir Şekilde İlerleme

ArtCraft Akademi piyano dersleri nasıl işleniyor  ?

Piyano kurslarımız okullara hazırlık ve hobi amaçlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Hobi piyano derslerimiz kişiye özel hazırlanan ve sizin çalmak istediğiniz, dinlemeyi sevdiğiniz parçalara göre oluşturulmaktadır. Okullara hazırlık için genel müfredat ile sıkı bir çalışma temposu ile devam edilmektedir.


Piyano Öğrenmek İsteyenler için Piyano Kurslarımız  İle İlgili Sorular

Piyano Kursu

Piyano Kursu

  • Piyano kursu ücreti ne kadar ?

Piyano kursu fiyatı öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup şan kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  • Piyano kursu İzmir ne zaman başlıyor ?

– İsterseniz ücretsiz deneme dersinden sonra isterseniz de sanat merkezimize gelerek kaydınızı yaptırabilir, eğitmenimizin gün içinde boşluğu varsa aynı gün dahi başlayabilirsiniz.

  • Piyano kursu devam ederken ne kadar sürede piyano çalmayı öğrenebilirim ?

Piyano çalmayı öğrenme süresi kişinin gelmek istediği seviyeye göre değişiklik gösterir. Bunun dışında düzenli çalışmalarınız sonucu üç ile altı ay gibi bir süre içerisinde parçalar çalmaya başlayabilirsiniz.

  • Piyano almadım ancak piyano kursu İzmir’e başlamak istiyorum, sorun olur mu ?

– Piyano almadıysanız hiçbir sorun yok. Dersleriniz sonrasında ya da isterseniz boş olduğunuz zamanlarda kursumuzu arayarak boş olan saatleri öğrenebilir ve etüd odalarında çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

  • Piyano satışınız var mı ?

– Bütçenizi belirledikten sonra  için en uygun piyanoyu sizlere ArtCraft Akademi güvencesiyle temin etmekteyiz.

  • Piyano kursunuza nerelerden ulaşım sağlayabilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Gaziemir, Hatay , Üç yol, Balçova, Menderes, Torbalı, Buca veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.