Saksafon Kursu

Saksafon Kursu

Bomboş bir sokakta yürüdüğünüz sırada zihninizdeki düşüncelerin yoğunluğu ile boğuşurken aniden yağan bir yağmurun teninizde hissettirdiği bir duygudur saksafonun melodisi. Buruk anlar, ya da içinizden dolup taşan bir aşkın üzerinizde bıraktığı etkidir saksafonun kendisi. Saksafon Kursu İzmir artık Gaziemir merkezde ! Gaziemir metro durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan sanat merkezimize Ayrancılar, Tire , Torbalı ve Menderes‘ten de ulaşmak çok kolay !

 

 • Yaşım ilerledi enstrüman çalamam
 • Kendime hiç güvenmiyorum
 • Yeteneğim yok demeyin ! Denemeden bilemezsiniz.

İzmir saksafon kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Saksafon kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Jazz Müziğe Gönül Verenler İçin Saksafon Kursu İzmir

Saksafon Kursu İzmir

Saksafon Kursu İzmir

Müzikal kalitesi çok yüksek olan ve jazz enstrümanlarının başında gelen üflemeli bir çalgı olan saksafonu, hayatınızın merkezine koymak kendinizi onunla ifade etmek için ArtCraft Akademi Saksafon Kursuna uğrayın. Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili Saksafon dersleri İzmir’e sizleri davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz saksafon deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.

ArtCraft Akademi Saksafon Kursu İzmir’ de Akla İlk Gelen Yerlerden Biri

Kim istemez ki içinden taşan duyguları müzik ile ifade etmeyi. Şüphesiz ki bu duyguları da ifade etmek, ifade etmekten de öte karşınızdakinin bu duyguları hissetmesini sağlamayı ancak saksafon kadar asil bir enstrüman ile sağlayabilirsiniz.


 Profesyonel Bir Eğitim İçin İzmir Saksafon Dersleri

 Saksafon öğrenmek isteyenler için İzmir saksafon kursu ile ilgili sorular

Saksafon Kursu

Saksafon Kursu

 • Saksafon çalmak zor mudur ?

– Sanılanın aksine saksafon çalmak birçok enstrümanı çalmaktan çok daha kolaydır. Nefes tekniğinin kavranmasından çok kısa bir süre sonra etüd çalışmalarına ve melodik parçalara başlanılmaktadır.

 • Hangi saksafon türü ile saksafon kurslarına başlamam gerekli ?

– Saksafon alto ve tenor olmak üzere iki çeşittir. İki saksafonun da tınısı birbirinden farklıdır. Hangisinin tınısı hoşunuza daha çok gidiyorsa onu tercih etmelisiniz. Uygun olduğunuz bir gün kursumuza gelerek eğitmenimizden size iki saksafonu da çalmasını isteyebilir ve saksafonu deneyebilirsiniz.

 • Saksafon ile ne zaman parça çalmaya başlayabilirim ?

– Düzenli çalışmalarınız sonucu ilk 2 ayın sonunda parçalar çalmaya başlayabilir, eğitmenimizden sizin istediğiniz tarza yönelik parçalar çalıştırmasını isteyebilirsiniz.

 • Saksafon kursu İzmir fiyatı ne kadar ?

Saksafon kursu İzmir ücreti öğrenmek için ArtCraft Akademiyi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup Saksafon kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

 • Saksafon Satışınız Var Mı ?

– Bütçenizi belirledikten sonra sizlere en uygun saksafonu ArtCraft Akademi güvencesiyle temin ediyoruz.

 • Dersler Bireysel Mi Gerçekleşiyor Yoksa Grup Olarak Mı ?

– Saksafon derslerinde daha rahat ilerlemeniz, kendinizi daha rahat ifade edebilmeniz için enstrüman derslerimiz birebir olarak gerçekleşmektedir. Dilerseniz grup derslerine de kayıt yaptırabilirsiniz.

 • İzmir saksafon kurslarına nasıl gelebilirim ?

 • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Hatay, Buca , Üç yol, Menderes, Balçova, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.