İnsanlar ile daha sağlıklı iletişim kurmak, kendinizi daha rahat anlatmak istiyorsanız aradığınız eğitim Gaziemir merkezde ! Sadece şarkı söylemek değil, genel anlamı ile sesin doğru kullanımını öğreneceğiniz şan dersi İzmir‘de kısa bir süre içerisinde insanları etkileyebileceğinizi garanti ediyoruz. Her dersin zevkli geçtiği sanat merkezimizde sadece ders almıyor aynı zamanda dönem sonu konserlerine de çıkma şansı yakalıyorsunuz.

Şan Kursu İzmir denilince akla  güzel şarkı söyleyebilmek ve ses tonunu daha etkili kullanmak akla gelir. Bunun içinde yapılması gereken ilk şey sesin doğru bir şekilde eğitilmesidir. ArtCraft Akademi Şan Kursu İzmir‘de en temel anlamda sesinizi doğru nefes teknikleri ile bilinçli kullanmayı öğrenirsiniz.

İzmir Gaziemir şan kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Şan Kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Şarkı Söylemeyi Sevenler İçin Şan Kursu İzmir

Şan Kursu İzmir

Şan Kursu İzmir

Kadınlar ve erkeklerin şan eğitimleri ayrı ayrı üç kategoride toplanabilir. Bunlar kadınlar için ; soprano, mezzosoprano ve alto erkekler içinse ; tenor, bariton ve bastır. Bu eğitimlerin hepsini tek başınıza öğrenmeniz olanaksızdır bu nedenle şan eğitiminizi profesyonel bir yardım alarak gerçekleştirmeniz daha kısa sürede daha başarılı bir seviyeye gelmenizi sağlayacaktır. Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz,yine kişiye özel ders müfredatı seçeneği ve  %100 memnuniyet güvencesi ve öğrenme garantili şan kurslarımıza sizleri davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz şan deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.


İzmir Şan Dersleri İle Her Parçayı Söyleyebilirsiniz

ArtCraft Akademi Şan Dersi İzmir’ de Akla İlk Gelen Yerlerden Biri

Sizde sesinizi doğru kullanıp şarkılar söylemek, toplantılarda daha büyük bir etki bırakabilmek istiyorsanız ArtCraft Akademi şan kursları tam da sizin aradığınız şey !

Şan Kursu

Şan Kursu

ArtCraft Akademi‘de Şan Dersi İzmir Nasıl İşleniyor  ?

Şan Derslerimiz okullara hazırlık ve hobi amaçlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle müzik okuluna hazırlık derslerinde öğrencinin rahat bir şekilde kazanması düşüncesi ile hareket ettiğimizden işlenen müfredat kendisinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve çok zorlanmadan girmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle de ders müfredatı okulu kazanması amacı ile sabit bir düzen içerecek şekilde oluşturulmaktadır.

Hobi amaçlı Şan Derslerimizde ise temel nefes teknikleri öğretildikten sonra temel kulak egzersizleri ve ses egzersizleri yaptırılmaktadır. Bireyin gelişim sürecine bağlı olarak parça söyleme aşamalarına geçilmesi kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.


Şan Kursları Hakkında Bilgi İsteyenler için İzmir Gaziemir Şan Kursu  İle İlgili Sorular

Şan Kursu

Şan Kursu

  • Şan Kursları Sonucunda Ders Alan Herkes Güzel Şarkı Söyleyebilir mi ?

– Şan derslerinin temelinde sizlere sesin doğru kullanımı öğretilir. Güzellik kavramı kişiden kişiye göre değişen soyut bir kavram olmasına rağmen sesin doğru kullanımı herkes tarafından ortak bir şekilde kabul edilir. Düzenli çalışmalarınız sonucunda sesinizi doğru kullanarak istediğiniz parçaları söyleyebilirsiniz.

  • Şan Derslerine Katılan Kişinin Nota Bilmesine Gerek Var Mı ?

– Şan derslerinde nota bilgisi kişide aranmamaktadır. Ders müfredatı içinde nefes teknikleri, kulak eğitimi ve ses eğitimi vardır.

  • Şan Dersi İzmir Ücreti Ne Kadar ?

Şan dersi fiyatı İzmir öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup şan kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  • Şan Derslerine Ne Zaman Başlayabilirim ?

– Şan derslerine ücretsiz deneme dersleri sonrasında ya da kursumuza geldiğinizde sizlerin uygun gün ve saatlerine göre ortak bir gün belirledikten sonra başlayabilirsiniz.

  • İzmir şan kurslarına nasıl ulaşabilirim ?
  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Hatay , Üç yol, Balçova, Gaziemir, Torbalı, Menderes veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.