İzmir’in en hesaplı trompet kursuna kayıt olmak için hala ne bekliyorsunuz ! Bire bir eğitim ile kısa sürede çalmayı öğreneceğiniz trompetin her dersi ayrı eğlenceli geçiyor ! İzmir’in en renkli sanat merkezlerinden biri olan ArtCraft Akademi ailesine katılmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Gaziemir metro istasyonundan 5 dakikalık yürüme mesafesi uzaklıkta olan kursumuza dilediğiniz zaman gelebilir ve bu sıcak aile ortamında ders almanın artılarını kendiniz keşfedebilirsiniz. İzmir’in her yerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi Torbalı, Tire , Ödemiş gibi daha uzak yerlerden 40 dakika içerisinde sanat merkezimize gelebilirsiniz.

Trompet Kursu

Trompet Kursu

Trompet hepimizin ilkokul ve lise yıllarından yakından tanıdığı, geçit törenlerinde bando ile birlikte çalınan bir enstrümandır. Bunun dışında orkestralarda veya solo olarak da çalınabilen trompetin özellikle keman ve gitarla birlikte çalınması durumunda mükemmel bir uyum ortaya çıkmaktadır.

İzmir trompet kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Trompet Kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Farklı Olmak İsteyenler İçin Trompet Kursu İzmir

Trompet Kursu İzmir

Trompet Kursu İzmir

Öğrenmek için farklı bir enstrüman arıyor ama ne olacağından emin değilseniz trompet belki de sizin için doğru enstrümandır. Profesyonel bir eğitim ve uygun ders fiyatları ile hizmetinizde olan ArtCraft Akademi Trompet Kursu İzmir ,uzman eğitmen kadrosu desteği yardımı,kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili trompet dersi İzmir’e sizleri davet ediyoruz.

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz trompet deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.

ArtCraft Akademi Trompet Kursu İzmir’ de Akla İlk Gelen Yerlerden Biri

Teorik bilgi ve elinizdeki enstrümanın size tanıtılması ile başlayan derslerimiz notasyon eğitimi ile devam etmektedir. Verilen etüdlere çalışmanız sonucunda pratiğiniz artmak da olup çok kısa sürede solo çalışmalarına başlayabilirsiniz.


Sıra Dışı Bir Enstrüman Çalmak İsteyenlere Özel Trompet Dersi İzmir

ArtCraft Akademi Trompet Dersleri Nasıl İşleniyor  ?

Trompet Derslerimiz okullara hazırlık ve hobi amaçlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle müzik okuluna hazırlık derslerinde öğrencinin rahat bir şekilde kazanması düşüncesi ile hareket ettiğimizden işlenen müfredat kendisinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve çok zorlanmadan girmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle de ders müfredatı okulu kazanması amacı ile sabit bir düzen içerecek şekilde oluşturulmaktadır.

Hobi amaçlı Trompet Derslerimizde ise temel teorik bilgiler ile dersler işlenmeye başlamakta daha sonrasında ise bireyin istediği tarza yönelik çalışmalar yapılmaktadır.


Trompet Çalmayı Öğrenmek İsteyenler İçin İzmir Gaziemir Trompet Kursu İle İlgili Sorular

Trompet Kursu

Trompet Kursu

  • Trompet Çalmayı Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim ?

– Trompet çalmayı çalışma düzeninize bağlı olarak altı ay ile bir yıl gibi bir süre içinde öğrenebilirsiniz.

  • Trompet Kursu İzmir Fiyatı Nedir ?

– Trompet kurslarımızın ücretlendirmesini öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup trompet kursu başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  • Trompet satışlarınız var mı ?

– Evet, bütçenizi belirledikten sonra sizler için en uygun trompeti ArtCraft Akademi güvencesiyle temin ediyoruz.

  • İzmir trompet kursuna nasıl ulaşabilirim ?
  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik.Torbalı, Hatay , Üç yol, Gaziemir, Menderes, Buca, Balçova veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.