Ud kursu İzmir‘de alanında uzman eğitmenler tarafından bire bir şekilde gerçekleşen derslerde, enstrümana ait bilgilerin yanı sıra nota bilgisi, armoni verilmekte olup repertuar çalışmaları yapılmaktadır. Verilen teorik bilginin yoğunluğu öğrencinin isteğine göre değişiklik göstermektedir. Türk müziğinin vazgeçilmez enstrümanı olan bu enstrümanı sizler de çalmak istiyorsanız ArtCraft Akademi İzmir Ud Kursuna en kısa sürede uğramanızı tavsiye ediyoruz. Gaziemir merkezde bulunan sanat merkezimize İzmir’in her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Ud Kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Ud Kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Bende Çalmak İstiyorum Diyenler İçin Ud Kursu İzmir

Ud Kursu İzmir

Ud Kursu İzmir

Hem profesyonel hem de hesaplı ders almak istiyor ancak hangi kurumdan alacağınızı mı bulamıyorsunuz. ArtCraft Akademi Ud Dersleri kesinlikle bütçenizi yormayacaktır. %100 öğrenme ve memnuniyet garantisi ile sizleri Ud Kursu İzmir’e bekliyoruz.

İzmir Ud Dersleri İle Başarıyı Yakalamak An Meselesi

 

ArtCraft Akademi İzmir Ud Kurslarında Ud Dersleri Nasıl İşleniyor  ?

Ud dersi programımız hobi amaçlı ve güzel sanatlara hazırlık olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Güzel sanatlar fakültesine girmek isteyen kişiler için oluşturulan ders müfredatı, bireylerin okulu kısa sürede kazanmasını garantilemek amacıyla belirlenmektedir. Hobi amaçlı gerçekleşen Ud Kurslarımızda ise gerekli notasyon ve armoni eğitimi ile birlikte repertuar çalışmaları yapılmaktadır.

Ud Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için İzmir Gaziemir Ud Kursu  İle İlgili Sorular

Ud Çalmak Zor Mu ?

-Perdesiz bir enstrüman oluşundan dolayı perdeli enstrümanlara göre ilerlemek biraz daha zaman alıcıdır ancak derslerinizde öğrendiklerinizi sıkça tekrarlamanız ve etüd çalışmalarını aksatmamanız durumunda kısa sürede parça çalmaya başlayabilirsiniz.

Ud Kursuna Gelirken Enstrümanı Mı Yanımda Getirmeli Miyim ?

-Derslere gelirken enstrüman getirmenize gerek yoktur. Kursumuzda olan enstrümanları kullanabilirsiniz.

Ud Kursu Fiyatı Nedir ?

Ud kursu ücretini öğrenmek için ArtCraft Akademi‘yi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ud Satışınız Var Mı ?

-Her bütçeye uygun enstrüman satışımız mevcuttur.

  • Ud kursu İzmir‘e nasıl ulaşabilirim ?
  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Hatay, Buca , Torbalı, Gaziemir, Menderes, Üçyol, Balçova veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.