Yan Flüt dersleri artık Gaziemir’in kalbinde ! En uygun fiyat ve öğrenme garantisi veren kurumumuzda ders alabilir ve bu ailenin bir parçası olabilir. Sanat dışında İzmir’in en eğlenceli adreslerinden biri olan ArtCraft Akademi’de her an huzur dolu geçiyor. 

Yan Flüt Kursu

Yan Flüt Kursu

Flüt, dünya tarihinde yeri çok eski olan bir enstrümandır. Nefesli çalgılar grubunun üyesi olan flütün ilkokuldan bildiğimiz üzere blok flüt ve diğer bir çeşidi olan yan flüt olmak üzere iki çeşidir bulunmaktadır.

Sizde yan flüt kursu almayı düşünüyorsunuz ancak profesyonel bir eğitimi en uygun fiyatla nereden alacağınızı bilemiyorsanız ArtCraft Akademi Yan Flüt Kursu İzmir sizin için doğru adres. Uzman eğitmen kadromuz, kişiye özel gerçekleşen derslerimiz ve yine kişiye özel ders müfredatı seçeneğiyle %100 memnuniyet ve öğrenme garantili İzmir Yan Flüt Kurslarımıza sizleri davet ediyoruz.

İzmir Gaziemir Yan Flüt Kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Yan Flüt Kursu ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Tınısına Hayran Olanlar İçin Yan Flüt Kursu İzmir

Yan Flüt Kursu İzmir

Yan Flüt Kursu İzmir

Dilerseniz ArtCraft Akademi tarafından sağlanan ücretsiz yan flüt deneme derslerine katılabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir ve sorularınızı sorabilir ve İzmir’in her yerinden kolaylıkla kursumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.

ArtCraft Akademi Yan Flüt Dersi İzmir‘ de Akla İlk Gelen Yerlerden Biri

Karşılama müziklerinde gitar ve kemanın yanında, orkestralarda veya dinlediğiniz birçok müzikte kullanılan yan flüt çok güzel bir eşlik enstrümanıdır. Kendinizi geliştirmek, arkadaşlarınızdan biri gitarını kaptığında üzerine melodiler yazmak ve bunları çevrenizdeki kişilerle paylaşarak onları o ana dahil etmek ve en güzeli de tüm gözlerin sizden olmasını istemez misiniz ?


İzmir Yan Flüt Dersleri İle Öğrenmek Çok Eğlenceli

ArtCraft Akademi Flüt Dersleri Nasıl İşleniyor  ?

Kurslarımız okullara hazırlık ve hobi amaçlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle müzik okuluna hazırlık derslerinde öğrencinin rahat bir şekilde kazanması düşüncesi ile hareket ettiğimizden işlenen müfredat kendisinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve çok zorlanmadan girmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle de ders müfredatı okulu kazanması amacı ile sabit bir düzen içerecek şekilde oluşturulmaktadır.

Hobi amaçlı Flüt Derslerimizde ise temel teorik bilgiler ile dersler işlenmeye başlamakta daha sonrasında ise bireyin istediği tarza yönelik çalışmalar yapılmaktadır.Klasik Batı müziği, popüler parçalar, film müzikleri ve daha fazlası… Siz seçin ve bu alanda birlikte yol alalım.


Yan Flüt Çalmayı Öğrenmek İsteyenler için Flüt Kursu İle İlgili Sorular

Yan Flüt Kursu

Yan Flüt Kursu

  • Ne Kadar Sürede Yan Flüt Çalabilirim ?

Yan Flüt derslerinde nefesi doğru kullanmak çok önemlidir. Nefes tekniğinin oturması ve daha sonrasında yan flütten ses alınması zaman almaktadır. Ne kadar sürede yan flüt çalabileceğiniz ile bilgiyi eğitmenlerimizden alabilirsiniz çünkü yatkınlık kişiden kişiye göre değişen bir kavramdır.

  • Yan Flüt Öğrenme Süreci Nasıldır ?

Yan flüt çalmak aslında ilkokulda kullandığımız flüt ile aynı çalım mantığını içerir. Korkulacak ya da panik yapılacak bir durum yoktur. Düzenli çalışmalarınız sonucunda ilk ayın itibaren çeşitli etüdlere başlayabilir ve melodik ezgiler çıkarabilirsiniz.

  • Yan Flüt Kursu İzmir Fiyatı Ne Kadar ?

Yan Flüt kursu ücreti İzmir öğrenmek için ArtCraft Akademi’yi haftanın 7 günü arayabilir ve istediğiniz zaman görüşmeye gelebilirsiniz. Derslerimizin ücretlendirilmesi aylık periyotlar halinde olup kurs başlangıcında ödeme yapılmaktadır.

  • Yan Flüt çalmaya başlamak için yaş sınırı var mı ?

– Yetişkinler için yaş sınırı olmamakla beraber çocuklar için alt yaş sınırı 9’ dur.

  • Yan Flüt Satın alma konusunda yardımcı oluyor musunuz ?

– Bütçenizi belirledikten sonra sizler için en uygun enstrümanı ArtCraft Akademi güvencesiyle temin ediyoruz.

  • Yan Flüt Dersleri Özel Mi Yoksa Grup Olarak Mı Yapılıyor ?

– Yan Flüt derslerimiz isteğe bağlı olarak birebir özel veya sınıf dersleri olarak gerçekleşmektedir.

  • İzmir yan flüt kursuna nasıl ulaşabilirim ?

  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Hatay , Üç yol, Gaziemir, Torbalı, Menderes, Balçova veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.