Şu an aklınızda bir müzik kursuna başlamak var ancak hangi enstrümana başlayacağınız konusunda sıkıntınız mı var ? Ya da enstrümanı daha uygun fiyatla nereden alabilirim diye mi düşünüyorsunuz ? Çellonun sesi çok güzel değil mi ? Bende solo atabilir miyim ? Peki ya başaramazsam ?

Bunun gibi sorularının zihninizde tekrar etmesinden yorulmadınız mı  ?

İzmir Gaziemir müzik evi olarak sizlerin hayatına yeni bir anlam katmak için buradayız ! Sıkıcılıktan uzak, eğlenerek öğreneceğiniz onlarca enstrüman dersinin yanı sıra fotoğraf kursu İzmir, resim kursu İzmir, yazarlık kursu İzmir seçenekleri ile doğru bir tercih yapmanız için tüm bilgi birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Derslere direk kayıt olma devrine son ! Ücretsiz deneme dersleri ile öğretmenlerimiz ile tanışabilir ve ArtCraft Akademi sanat ailesinin cana yakın, çekici ortamını görebilirsiniz.

En Hesaplı Enstrüman Dersleri İçin İzmir Müzik Kursu

Günümüz koşullarında bilgiye,bilime ve bu nedenle de eğitime duyulan ihtiyaç sürekli bir şekilde artmaktadır. Sanat yoluyla küçük yaştaki bireyleri eğitme konusu, en önemli eğitim yollarından biridir. Son çeyrekte ortaya çıkan eğitim anlayışındaki yeniliklerin çocuk eğitiminde ve gelişiminde kullanılan teknikler konusundaki en önemli geri dönüşü, sanat alanında görülmektedir.Herkes müzikle ilişkisinin yönüne, kapsamına ve derecesine göre ondan bir şey alır, bir şey edinir, bir şey kazanır. Müziğin insan yaşamındaki tüm işlevleri ancak müzik eğitimi sayesinde oluşur, değişir, gelişir ve yetkinleşir.

Hobi kursu İzmir ile istediğiniz enstrümanı rahatlıkla öğrenebileceğiniz gibi güzel sanatlara hazırlık kursları İzmir ile de ister lise ister üniversite kazanmak artık çok kolay. Standart eğitim anlayışından uzak bireyi yaratıcılığa yönelten ders işlenişi ile başarıyı elde etmenin aslında yetenekten çok disiplinli çalışma ve iyi bir eğitimden geçtiğinin farkına varacaksınız.

Her Yaştan Bireye Özel Eğitim

Müzik eğitiminin çocuk gelişimi üzerine etkileri küçük yaşta verilen eğitim sonucunda bazı kavramların ve değerlerin kazanılmasında etkili ve vazgeçilmez bir yoldur. Bunlar Ruhsal Gelişim, Kültürel Gelişim, Sosyal Gelişim, Zeka Gelişimi ve Bakış Açısı olarak sınıflandırılabilir.

ArtCraft Akademi olarak 2009 yılından bu yana sizlerin müzik eğitimine destek vermekteyiz. Uzman eğitmen kadromuz ile başlayacağınız enstrüman derslerinde çok kısa sürede parçalar çalabilecek ,dinlediğiniz müziklerin üzerine melodiler oluşturabilecek duruma geleceksiniz bu nedenle derslerin sıkıcı bir şekilde geçmemesi, sizlerin teorik bilgilerin yoğunluğu altında boğulmamanız ve daha da önemlisi öğrenmeyi düşleyerek geldiğiniz enstrümanı daha yakından tanımanız ve enstrüman olan yeteneğinizi keşfetmeniz, geliştirmeniz daha da fazla bağlanmanız ArtCraft Akademi olarak tek önceliğimizdir.

Enstrüman derslerimiz temel müzik teorisi ve nota bilgisinin yanı sıra uygulamalı eğitim anlayışına hakimdir. Öğrencimizi sıkmayan etütlerle ve popüler kültüre ait parçalarla derslerimiz desteklenmektedir. Müziği seven, hayatının içine müziğin baş döndürücü etkisini dahil etmek isteyen bireyler için tek doğru adres ArtCraft Akademi’dir.Her yaştan öğrencimizin bulunduğu sanat merkezimizde güven, sevgi ve müzik dolu ortamına bir kere girdikten sonra çıkmak istemeyeceksiniz !

Hangi enstrümanı çalıyor olursanız olun günde ortalama 1 saat çalışmak için zaman ayırmanız sonucunda ilk iki ayın sonundan itibaren geldiğiniz noktayı, parçaların belirli bölümlerini çalmaya başladığınızı görünce kesinlikle şok olacaksınız. Müzik ile uğraşmak hiç bu kadar zevkli ve kolay olmamıştı !

Son olarak yılların getirdiği tecrübe ile ortak ders müfredatı anlayışından uzaklaşıp, kişiye özel , kişinin istediği tarza yönelik çalışmalara başlayıp bireyin o alanda gelişimine katkıda bulunuyoruz. Derslerin birebir ve özel gerçekleşmesi, diğer sanat merkezlerinde verilen grup derslerinden farklı olarak öğrencimizin daha çok şey öğrenmesi, hata yaptığında ve aklında kalan soruyu utanmadan ifade edebilmesi açısından oldukça önemlidir.

Orff Eğitimi Okul Öncesi

Küçük yaştaki bireyler için okul öncesi müzik eğitimi yani orff eğitimi veren kurumlar arasında adını sıkça duyuran ArtCraft Akademi’de siz de çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için bir adım atabilirsiniz. Sertifikalı eğitmenler tarafından verilen orff eğitimi İzmir için dilediğiniz zaman sanat merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.