ArtCraft Akademi Blog

Müzik Organizasyonu

Kişilerin hayatında bazı anlar vardır ki bunlar akıllara kazınır. Doğum günü, evlilik teklifi, kariyerinde güzel bir yükseliş ya da kurduğu bir işletmenin açılışı. Bu anları daha özel kılmak ve yıllar sonrasında dahi dolu dolu hatırlamak ister misiniz ? ArtCraft Akademi müzik organizasyonu İzmir bu konuda size yardım etmeye hazır. Uzman sanatçı kadrosu, uygun fiyatları ve onlarca müzik kategorisi seçeneği ile 7/24 hizmetinizde.

Müzik Organizasyonu Hizmetleri

Müzik Organizasyonu İzmir

Müzik Organizasyonu İzmir

Müzik organizasyonları konusunda 2011 yılından bu yana hizmet veren kurumumuz da dilediğiniz konsepte uygun hazırlıklar ve sahne organizasyonları yapılmakta olup size sadece arkanıza yaslanarak gönül rahatlığı ile o anki heyecanı dolu dolu yaşamak kalıyor. Siz aklınızdaki söyleyin biz sizin için düşüncelerinizi yerine getirelim !

İşletme açılışı, düğün, matine, doğum günü, gala, parti, sempozyum, şirket geceleri, fasıl ve daha fazlası için aramanız ve bilgi almanız yeterli.

Müzik Organizasyonları İzmir

  • Fasıl grubu, Pop grubu , Düğün grubu, Balkan Grubu, Klasik müzik grubu, Jazz grubu, Rock grubu, Karşılama müzikleri, Dj kiralama, Bar grubu, Ses sistemi kiralama, Evlilik Teklifi
  • Her konsepte uygun hazırlıklar
  • İsteğe bağlı yemek servisi
  • Haftanın 7 günü daimi hizmet
  • Hem de uygun fiyatlarla

 

 

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57