ArtCraft Akademi Blog

Nasıl Yazar Olunur ?

Herkesin farklı ilgi alanları vardır,kimisi futbol maçı izleyerek zihnini rahatlatırken kimisi duşta şarkı söyler. Kimisi ise zihninde dönüp dolaşan kelimeleri kağıda aktarır. Eğer sizde yazı yazan kişilerdenseniz ve tekniğinizi geliştirip daha iyi yazılar yazmak istiyorsanız ArtCraft Akademi yazarlık kursu İzmir sizin aradığınız kurum. Uzman eğitmen kadrosu ve esnek ders günleri ile yazarlığa adım atmak hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı.

Yazarlık Nedir ?

Nasıl Yazar Olunur ?

Nasıl Yazar Olunur ?

Herkesten farklı olarak yaratıcılığını üst seviyede kullanan ve eser üreten kişilere genel olarak yazar denmektedir. Yazarlık denilince sadece kurgu ya da tarih yazılarını yazan kişileri anımsamamak gerek. Bir bütün olarak baktığınızda her konuda yazı yazılabildiği gibi her konuda da kalıcı eserler vermek mümkündür. Eğer sizde yazar olmak istiyor ve uygun fiyatla profesyonel bir eğitimi nereden nasıl alabilirim diye düşünüp içinden çıkamıyorsanız yazarlık atölyesi İzmir‘e davetlisiniz. Yazarlık ücretsiz deneme derslerimize katılmak için randevu almanız yeterli.

Nasıl Yazar Olunur ?

Yazar olmak için gereken ilk kural okuma sevginiz ve ikincisi de bıkmadan usanmadan denemektir. Tiraj kaygısından sıyrıldıktan ve düzenli okumalarınız sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirdiğiniz an sadece zihninizde dönüp dolanan cümleleri kağıda dökmek kalıyor.

Yazar olmanın en zor aşamaları ;

  • Yazıya başlamak
  • Israrla,bıkmadan yazdığınız yazıyı geliştirmek

Bu maddeler çoğu kişi için bir sıkıntı kaynağıdır. Nereden başlamalıyım ya da nasıl devam etmeliyim sorusu sürekli olarak önünüzü tıkamaktadır. Doğru tekniklerle eğitiminize devam etmek bu sorunu yaşayanlar için bir çıkış noktası olacaktır. Başarıya ulaşmanın yolu sıkı çalışmaktır ve yazarlığın temelini bu düşünce oluşturmaktadır. Okuduğunuz yazılara hayranlıkla bakıyor ve nasıl yazar oldular diye düşünüyorsanız,size bir cevabımız var : ” Siz çok daha iyisini yapabilirsiniz ”

Siz de kısa sürede çalışmalarınız ile kendinizi geliştirebilir ve güzel yazılar yazabilirsiniz. Çoğu kişinin yazmak için yaratıcı yazarlık kursu İzmir‘e başladığını göz önünde bulundurmak ve o kişilerden bir eksiğinizin olmadığını belirtmek ve siz istedikten sonra her şeyi yapabileceğinizi bir kez daha söylemek istiyoruz.

 

Roman nasıl kurgulanır kısaca bilgi almak isteyenler için ;

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57