Eski Öğrencilerimizden Sizler İçin Yorumlarını İstedik

Alptuğ Gül – Bu kadar eğlenebildiğim başka bir yer bilmiyorum. Tam anlamıyla abilerim oldu.

Ece Cinüçen – Dersler o kadar akıcı geçiyordu ki hiç bitsin istemiyordum. Öğretmenler inanılmaz derecede cana yakın ve ilgililer.

Alp Hazar – Öğrenci neyi öğrenmek istiyorsa o an onu öğreniyor, inanılmaz keyifliydi orada bulunduğum yıllar.

Bilge Yıldırım– Hala kendileri ile konuşurum, sanat merkezinden çok daha öte bir yer orası. İçine girdiğinizde çıkmak, uzaklaşmak istemediğiniz bir yer.

Orhan Yüksel – Sıra dışı bir eğitim anlayışı var. Ben bile bu kadar hızlı ilerlenebileceğini düşünememiştim.

Dilara Sargın – Resim bölümünde okumamı kendilerine borçluyum, ne kadar da emekleri var üzerlerimde. İyi ki onların öğrencisi olmuşum.

Toprak Özoğlu– Aldığım eğitim sonucu çok rahat bir şekilde opera bölümüne girdim. Bu kadar kısa sürede başarıyı yakalayabileceğimi düşünmemiştim

Hakan Uslu – Görüp görebileceğiniz en güzel aileye sahip eğitim kurumu. Ayrıca enstrüman satın alma konusunda da çok yardımcı oluyorlar.

Aleyna Ekin – Gitar dersleriyle başlayan serüvenimden sonra piyano derslerine de başladım. Eğitim hem eğlenceli hem de inanılmaz öğretici.

Gizem Selçuk – Öğretmenlerimizin hepsi bize gerek müzik eğitimi konusunda gerek hayatımızda yaşadığımız sorunlar konusunda yani her alanda destekler. Onları çok seviyorum. Böyle bir ailede bulunduğum için çok mutluyum.

Nilsu Sezen – İçeriye ilk adım attığım anda doğru karar verdiğimi fark ettim. Gerek dersi gerekse ders dışı o kadar iyi ve ilgili insanlar var ki burada !

Arzu Güngördü – Harry Potter konseptli bir sanat merkezi gerçekten sıra dışı ve inanılmaz ilgi çekici ! Derslerimin o odada olması için ders saatini dahi özenle seçtim.

Berkay Taşkıran – İlkokul arkadaşım aynı zamanda gitar öğretmenim oldu burada. İşini inanılmaz titizlik ile yapan kişilerin olduğu bir yer düşünün. ArtCraft Akademi bunu gerçekten başarmış. Samimi ve sıcak bir ortam var ki ilk adımınızı attığınız anda ki enerjiyi kesinlikle hissetmelisiniz.

Betül Avcı – Bu sanat merkezinin belki de en güzel yanı eğitimlerin sadece dersler ile sınırlı kalmaması. Ders dışı verilen etütler, eğitmenler ile iletişime geçtiğinizde size gönderiliyor. Kişinin kendini geliştirmesini amaçlayan ve bunun için tüm bilgi birikimini kullanan nadir kurumlardan biri.

Cemal Çırak – Görüşmeye gittiğim diğer sanat merkezlerinde bana ” sen keman çalma, bağlamayı daha rahat çalarsın ” diyerek başlarından savmışlardı ve bu benim isteğimi çok kırmıştı. Aradan 6 ay geçti ve şuan fena olmayan bir düzeyde keman çalabiliyorum ve bu tamamen öğretmenimin bana pozitif yaklaşımı ile gerçekleşmiş oldu.

Elmas Deste – Öğrenciyim ve tek düşüncem hesaplı bir eğitim almaktı. Onlarca kurum ile görüştüm ve sonunda bir yerde derse başladım. Dersler saat bazında hem pahalıydı hem de ilgi gerçekten çok kötüydü. Daha sonra ArtCraft Akademi ile ücretsiz deneme dersine kayıt oldum. Kısacası hem hesaplı hem de dersler inanılmaz dolu geçiyor. Keşke burası ile daha erken tanışma fırsatım olabilseydi.

Gökhan Deniz – Kardeşim evde kendi kendine gitar çalışıyordu ve bir yerden sonra ilerleyemediğini iletti bana. Ben de kendisine uygun bir kurs arayalım dedim. Ders harici istenildiği zaman gelinip etüt yapabilme ve öğretmenlerden bilgi alabilme kısmı çok mantıklı gelmişti. Kesinlikle herkesin bulunması gereken bir yer.

Irmak Çalkavur – İstanbul’da okuyorum ve sadece yazları İzmir’de olabiliyorum. Kendimi ses eğitimi alanında eğitmek istemiştim kısa dönemli bir ders almayı düşündüm. Aradan 2 yıl geçti ve bu sene de tekrar oraya gitmek için sabırsızlanıyorum çünkü oradaki insanları, ortamı çok özledim.

Nur Salur – Lise yıllarında ders alıyordum orada ve şuan üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. İşin değişik yanı orada çalışanlar sanki benim hayatımın bir parçası, ailem gibiler ve kendileri ile fırsat buldukça görüşmeye çalışıyorum.

Ömüray Temelli – Hobi olarak başladığım resim eğitimine şimdi profesyonel olarak ilgilenmemin temel nedeni diyebilirim. Ufuk açan ve sürekli kendinizi geliştirmenizi sağlayan bir ortamda ders almak gerçekten heyecan vericiydi.