O kadar yoğun çalışıyorsunuz ki bırakın herhangi bir sanat dalı ile uğraşmayı şöyle rahatça televizyon karşısında vakit bile geçiremiyorsunuz değil mi ? O zaman sizi online sanat derslerine alabiliriz!

    Trafikte Vakit Kaybetmeyin, Sizlere Yeni Bir Haberimiz Var

online-gitar-dersiGünümüzde herhangi bir bilgiye ulaşmak olsun ya da herhangi bir işinizi halletmek için interneti kullanıyoruz ve o kadar çok kullanıyoruz ki internet artık neredeyse hayatımızın merkezi haline gelmiş durumda. Hal böyle olunca bizde sizleri evinizden çıkarmamak, yollarda vakit kaybı yaşamamanız için  yeni bir fikir üzerinde düşündük. Bu fikir ne mi peki ?

Online Dersler

ArtCraft Akademi müzik, resim ve fotoğrafçılık eğitimlerine artık online kayıt olabilirsiniz.

Ön görüşme sağlandıktan ve öğrencinin bilgileri aldıktan sonra sizlerin ve eğitmenimizin uygun olduğu gün ve saatlerde derslerinizi gerçekleştiriyoruz. Birebir ve özel olarak gerçekleşen fotoğrafçılık dersleri, müzik dersleri ve resim derslerinin ödemesi ise dakika bazında gerçekleşiyor. Yani ne kadar süre ders alacağınızı tamamen siz belirliyorsunuz.

Art Craft Akademi müzik, resim ve fotoğrafçılık eğitimlerine artık online olarak kayıt olabilirsiniz.

Bilgisayarınıza skype uygulamasını kurduktan sonra ArtCraft Akademi hesabını ekleyiniz.

Dersler için en az bir gün önceden randevu almanız durumunda müzik kursu İzmir, resim kursu İzmir ve fotoğrafçılık kursu İzmir eğitimlerine katılabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için kursumuzu haftanın yedi günü arayabilir dilerseniz mail veya sosyal medya platformlarından ulaşabilirsiniz.