ArtCraft Akademi Blog

Piyano Kursu İzmir İle Piyano Öğrenmek İçin 5 Neden

ArtCraft Akademi piyano kursu İzmir Gaziemir olarak sizlere hem en hesaplı hem de en profesyonel eğitimi sunuyoruz. Alanında uzman eğitmen kadrosu ile sıkıcı ve monoton ders anlayışının dışına çıkan sanat merkezimizde kişinin isteği doğrultusunda çalışmalar yapılamakta ve sizlerin kısa sürede gelişimi sağlanmaktadır.

 İzmir Gaziemir piyano dersine kaydolmayı unutmayın ! Ücretsiz deneme dersleri sonucu bambaşka bir bakış açısına sahip olacaksınız. Ben yapamam diye düşünmenize gerek yok. %100 memnuniyet ve öğrenme garantili İzmir Gaziemir piyano kurslarına sizleri bekliyoruz.

Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz Deneme Dersi

Telefon veya whatsapp ile deneme dersi randevusu için ; 507 920 74 57

mail yolu ile randevu almak için ; info@artcraftakademi.com

Piyano Eğitimi İzmir’e Başlamak İçin 5 Önemli Neden

1# En Temel Müzik Enstrümanıdır

Piyano çalmak ciddi bir zaman ve pratik gerektirir fakat bu yolculukta ilerlerken piyanonun eşsiz tadına varacağınızı garanti ediyoruz. Asla unutmayın hangi enstrümanı çalıyor olursanız olun hayatınız piyano ile elbet kesişecek 🙂

Piyano Çalmak

Piyano Çalmak

2 # Beyin Geliştirir ve Odaklanma Süresini Arttırır

Sağ ve sol el koordinasyonunun yanı sıra pedal kullanımı ile birlikte bütün bir gelişme sağlar. Aynı zamanda nota okuyarak piyano çalma işlemi sırasında konsantrasyon artmakta olup beyin faaliyetin maksimum düzeye çıkar.

Piyano ve beyin gelişimi

Piyano ve beyin gelişimi

3 # Ritm ve Solonun Birleşme Noktasıdır

Bir enstrüman hayal edin ki ritmi kendiniz belirliyorsunuz ve bu ritmin üzerine zihninizden kopan melodileri işliyorsunuz. Evet ! Piyano ile bu hissin doruklarına çıkacaksınız !

Piyano Çalmak

Piyano Çalmak

4 # Evrenselliği Nedeni İle İnsanları Bir Araya Getirir

Müziğin dilini bir  kez öğrendikten sonra sizin gibi bu dili kullanan kişilerle iletişiminiz de farklı boyutlarda olacaktır. Youtube üzerinden onlarca kişiye erişebilir hatta kendi müzik grubunuzu kurarak insanları bir araya getirebilirsiniz.

Müzik Evrenseldir

Müzik Evrenseldir

5 # Aşk Dolu Bir İtalyan Çocuğu Gibidir

İtalya Floransa’da icat edilen piyano asilliği ve sesi ile insanı büyüler. Birçok müzik enstrümanı gibi kendisine baktırmayı iyi bilen piyano aynı zamanda ateşli,romantik bir İtalyan havasına sahiptir.

Piyano Çalan Çift

Piyano Çalan Çift

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57