ArtCraft Akademi Blog

Şan Eğitimi İzmir İle Sahne Senin

Şarkı söylemek,nefesi doğru kullanmak ve ses aralığını genişletmek,geliştirmek. Hepsi ArtCraft Akademi şan kursu İzmir Gaziemir ile kısa sürede mümkün. Kişiye özel gerçekleşen ders programlarının yanı sıra yine kişini istediği gün ve saatlerde gerçekleşen şan dersleri İzmir Gazeimir ile doyasıya şarkı söylemenin tadına varın. Benim sesim güzel değil, ben yapamam düşüncelerinden kurtulmanın tam sırası ! 

Ücretsiz şan kursu İzmir Gaziemir deneme dersine katılmak için sadece randevu almanı yeterli. İletişim için bizleri arayabilir,mail atabilir ya da whatsapp üzerinden ArtCraft Akademi Acil Sanat Hattına yazabilirsiniz.

İletişim için numaramız : 0507 920 74 57

Şan Nedir ?

Şan Eğitimi Nedir ?

Şan Eğitimi Nedir ?

Doğru nefes tekniklerinin kullanılması ile birlikte ses egzersizleri yaparak ses tellerinizi eğitmeniz aslında şan eğitimi nedir sorusunun cevabıdır. Şan eğitimlerine katılmanız için sesinizi güzel olması ya da bu alanda daha öncesinde bir geçmişinizin olmasının hiçbir önemi yok ! Kısa sürede parça söylemek,doğru tondan doğru vurguları yaparak insanlar üzerinde  istediğiniz etkiyi uyandırmanın yolu İzmir Gaziemir şan kurslarından geçiyor. ArtCraft Akademi bünyesinde eğitim aldığınız da sadece ders değil aynı zamanda sanatın her dalı ile uğraşan bir çevreye,yeni bir aileye sahip oluyorsunuz.

Şan Eğitimi Teknikleri Nelerdir ?

Şan eğitimleri diyaframı düzgün ve etkin bir biçimde kullanmak ile başlar. ArtCraft Akademi‘de alacağınız şan eğitimi sonucunda diyaframınızı etkili kullanmayı öğreneceğiniz gibi çalışmak istediğiniz parçaları eğitmenimize bildirmeniz sonucunda istediğiniz yönde yol alınmaktadır. Şan eğitiminin temelini oluşturan diyaframınızı etkin kullanmayı öğrendikten sonra ise piyano eşliğinde bire bir gerçekleşen derslerimize ses aralığınız ve müzik kulağınızı geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılacaktır.

Şan Eğitimleri İle İlgili Sık Sorulan Sorular Şunlardır 

  • Şan eğitimi sesi güzelleştirir mi ?

– Güzel ses göreceli bir kavramdır ancak şan eğitimi sonucunda sesinizi etkin kullanmayı öğrenir ve konuşmalarınız ile insanlar üzerindeki etkinizi arttırırsınız.

  • Şan eğitimi İzmir fiyatları nelerdir ?

Şan eğitimi İzmir ücretini öğrenmek için dilediğiniz zaman sanat merkezimizi arayabilirsiniz.

  • Şan eğitimi ne işe yarar ?

– Şan eğitimi sesinizi bilinçli kullanmayı öğretir. Çoğu kişi şarkı söylemek amacı ile eğitimlerimize katılsa da aslında bu eğitimin için sesin doğru kullanılması öğretilmektedir ve sonuç olarak kişiler parçaları daha rahat ve güzel bir şekilde okuyabilmektedir.

  • Şan eğitimi ne kadar sürer ?

– Şan eğitimi düzenli çalışmalar sonucunda ilk 3 ay içerisinde etkisini göstermektedir. Kişinin gelmek istediği seviyeye bağlı olarak önerilen eğitim süresü 6 ay ile 12 ay arasında değişmektedir.

Şan Egzersizlerini Evde Denemek İsteyenler İçin ;

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57