Güzel Sanatlara Hazırlanmak İçin Doğru Adrestesiniz !

ArtCraft Akademi yalnızca hobi amaçlı sanat eğitimi veren bir kurum değildir. Uzman eğitmenlerimiz ve yılların getirdiği tecrübe ile sizlerin dilediğiniz İzmir güzel sanatlar bölümüne zorlanmadan girmeniz bizim tek önceliğimiz.

İzmir sanat okullarına hazırlık kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Sanat okullarına hazırlık kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu İzmir

Güzel sanatlar lisesi, güzel sanatlar fakültesi, resim ve müzik öğretmenliği bölümlerine girmek istiyor ve İzmir’de sizi hazırlayacak bir kurs arıyorum diyorsanız sizleri kursumuza bekliyoruz.

Müzik, resim, fotoğraf, yazarlık, tiyatro alanlarında hizmet veren ArtCraft Akademi‘nin İzmir güzel sanatlara hazırlık kursları programları şu şekilde ;

Müzik Bölümü

okula-hazırlık-kursuArtCraft Akademi bünyesinde tüm enstrüman derslerinin yanı sıra opera, müzik bilimleri, müzik teknolojileri ve konservatuara hazırlırlık dersleri mevcuttur. Bire bir ve özel gerçekleşen derslerimizin içeriğinde işitme dersi, enstrüman dersi, piyano dersi ve solfej dersi vardır.

Öğrencilerimizin okulu kazanabilmeleri ve bu hazırlık sürecinin yoğunluğu içerisinde bunalmamaları için öğrenciyi sıkmayan, dilediği okulu kazanabilmesi için hem eğitim desteğini ve moral desteğini en üst seviyede tutacak ders programları hazırlanmaktadır.

Resim Bölümü

İster bire bir isterseniz de sınıf dersleri şeklinde katılabileceğiniz resim kursu İzmir ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün !

Güzel sanatlar kursu İzmir‘ de üniversiteye hazırlık ve liseye hazırlık olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Eğitim süreci içinde işlenen başlıca konular şu şekildedir ;

● Temel formların çizimi

● Düz, eğri, dairesel çizgi

● Açı, oran, orantı

● Ölçü

● Detay çizimi ve dokular

● Mekan çizimi

● Gölge – ışık

● Zemin – şekil ilişkisi

Fotoğraf Bölümü

Herkes baktığı bir şeyin fotoğrafını çekebilir ancak gerçek bir sanatçı gördüğünün çok daha ötesi fotoğraf ile akıllara kazıyabilir. Fotoğrafçılık kursu İzmir‘den alacağınız fotoğrafçılık eğitimi ile birlikte güzel sanatlar fotoğrafçılık bölümüne girmek inanılmaz kolay !

Tiyatro Bölümü

Sınıf dersleri ve birebir ders seçeneklerine sahip olan İzmir tiyatro kurslarında uzman eğitmenler tarafından alacağınız eğitim ile birlikte sahne korkunuzundan kurtulacaksınız. Diksiyon, nefes tekniklerini, sahne önü eğitimi ve onlarca içerik ile eğitiminizi kısa sürede tamamlayacak ve tiyatro bölümüne girmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Güzel Sanatlara Hazırlık Kurslarının Önemi Nedir ?

Öğrencilerin büyük çoğunluğu hazırlanma evresini evde tek başına çalışarak profesyonel bir eğitim almadan geçirirler ve bu nedenle de ilk yıl kazanma oranlarını bir hayli düşürmektedirler. Zaman ve emek kaybı ile birlikte bir sonraki seneye öğrencinin de isteği de azalmaktadır. Sizler için tavsiyemiz  bu önemli süreçte destek almanız, sizlerin ya da çocuklarınızın geleceğine yatırım yapmanızdır.