Gündelik iş yaşamının temposu bazen kişilere çok ağır gelebilir. Hatta o kadar yoğun bir hale gelebilir ki birileri ile sohbet etmeyi, kendinizi ifade etmeyi, bir şeyler paylaşmayı o anlarda zaman kaybı ve gereksiz olarak görebilir, üşenebilirsiniz. İşte tam da bu anlarda sizleri hayata yeni bir bakış açısı ile bakmaya, yoğun iş temposundan sıyrılarak derin bir nefes almaya, kendinizi bulunduğunuz çevreye rahat bir şekilde anlatmanız için Tiyatro Kursu İzmir‘e davet ediyoruz. Gaziemir merkezde tiyatro sınıfı ile eğlenceli anlara sizleri davet ediyoruz.

İzmir Tiyatro Kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Tiyatro kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57


Eşsiz Bir Sanat Dalı Arayanlar İçin Tiyatro Kursu İzmir 

Tiyatro Kursu İzmir

Tiyatro Kursu İzmir

ArtCraft Akademi’nin yıllardır yoğun talep alan Tiyatro Kursu İzmir, sizleri gündelik hayatın sıkıcılığından uzaklaştıracak, grup çalışmaları ile bu stresten kurtaracak ve size enerji katacak yegane buluşma noktasıdır.

Rolünü Benimseyenler Buraya, İzmir Tiyatro Dersleri İle Hayatınıza Renk Katın

Tiyatro kursu İzmir’in size katacakları şeyler arasında kendinizi daha iyi tanımanız, ifade edebilmeniz, empati kurabilmeniz, vücut duruşunuzu ve sesinizi etkili kullanabilmeniz, sosyal ortamlarda çekingenliğinizi üzerinden atıp rahat bir şekilde diyalog kurabilmeniz ve ses tonunuzun kelimeler üzerindeki etkisinin artışını eğitimlerinize başladıktan kısa bir süre sonra hissedebileceksiniz.

Tiyatro İle Uğraşmak İsteyenler İçin Tiyatro Kursu İzmir İle İlgili Aklınızdaki Sorular

Tiyatro kurslarında sahneye çıkma şansımız var mı ?

-Evet var. Belirlenen oyunlar da sahnede performans göstereceksiniz.

Tiyatro kurs ücreti nedir ?

Tiyatro kurs fiyatı ile ilgili gerekli bilgiyi ArtCraft Akademi‘yi arayarak öğrenebilirsiniz.

● Kamera önü eğitimi veriyor musunuz ?

-Evet kamera önü eğitimi veriyoruz.

  • İzmir tiyatro kursuna nasıl ulaşım sağlayabilirim ?
  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Torbalı, Hatay , Üç yol, Balçova, Menderes, Buca, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.
  • Torbalı’da Tiyatro Kursu yok diye üzülmeyin ! ArtCraft Akademi artık Gaziemir’ de !