Yaratıcı drama kursu İzmir ile doğaçlama, drama, nefes eğitimi, beden farkındalığı ve yaratıcılığı arttırıp ifade becerilerini güçlendirmeyi hedefler. Drama oyunun pek çok özelliğini içerir ve drama ile oyun iç içedir. Bireyin çevresi ile iletişime geçmesi,kendini ifade edebilmesi ve anlaşılabilirliğini arttırması açısından çok önemlidir.Kendiniz veya çocuğunuz için böyle kapsamlı bir eğitim istiyorsanız sizleri ArtCraft Akademi Yaratıcı Drama Kursu İzmir‘e bekliyoruz.

Yaratıcı Drama

Yaratıcı Drama

İzmir Yaratıcı Drama Kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Yaratıcı Drama Kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 920 74 57

Kendini İfade Etmenin Yolu Yaratıcı Drama Kursu İzmir’den Geçiyor

Sonsuz bir yaratıcılık alanı olan dünyamız, doğal olarak yaratıcılığın karşılıklı etkilerinden oluşan ürünlerle doludur. Bu nedenle çocuğun yaratıcılığını, sanat ve kültür yönünü, en önemlisi dünya görüşünü etkileyecek olan tiyatronun ve yaratıcı dramanın toplumsal değerini de anlamak gerekmektedir.

 

Dışa Dönük Bireyler Yetiştiriyoruz

yaratıcı drama kursu izmirYaratıcı Drama Kursu İzmir’ de Aklınıza Takılabilecek Sorular

● Reklam ve televizyon da oyunculuk yapmak için bu eğitime katılmalı mıyım ?

-Oyunculuk üzerine bir kariyer düşünüyorsanız kamera önü eğitimi veya profesyonel oyunculuk eğitimi almanız sizin için daha uygun olacaktır.

● Oyuncu olmayı düşünmüyorum ancak kendimi daha iyi ifade etmeyi istiyorum. Bu kursun faydası olur mu ?

-Kendinizi ifade,mimiklerinizi vücut duruşunuzu kontrol etmek,çekingenliğinizi üzerinizden atmak açısından faydası dokunacaktır.

Yaratıcı drama kursuna katılmak için herhangi bir ön koşul var  mı ?

-Hayır bir ön koşul bulunmamakta.

Yaratıcı drama kursu ücreti ne kadar ?

Yaratıcı drama kurs fiyatını öğrenmek için ArtCraft Akademi‘yi arayabilirsiniz.

  • Yaratıcı drama kursu İzmir’e nasıl ulaşabilirim ?
  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Buca, Hatay , Üç yol, Menderes, Balçova, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.
  • Torbalı’da Yaratıcı Drama Kursu yok diye üzülmeyin ! ArtCraft Akademi tüm bilgi birikimi ile artık Gaziemir’de. Derslerimiz ile ilgili bilgi almak için iletişim sayfamızdan gerekli bilgilerimize ulaşabilirsiniz.