Yazarlık Kursu

Yazarlık Kursu

Kendinizi yazarak daha iyi ifade etmek istiyorsanız alabileceğiniz en doğru eğitim Gaziemir merkezde bulunan ArtCraft Akademi’de. Alanında uzman eğitmenler ile sizlerin kelimeler üzerinde hakimiyet kurmanızı kolaylaştırmak bizim tek önceliğimiz. Gaziemir metroya 5 dakika uzaklıkta bulunan sanat merkezimizde sıkılmayacağınız ders içerikleri, her anından keyif alacağınız anlar için en kısa sürede sizleri sanat merkezimize bekliyoruz.

Yazı yazmak insanlık tarihinin en eski olgularından biridir. Eski Mısırda hiyerogliflerden tutunda, papirüs üzerine yapılan çalışmalar, çivi yazısı derken günümüze kadar gelişerek, etkinleşerek ve yetkinleşerek gelmiştir.

İzmir yazarlık kursu ücretsiz deneme dersine katılmak için aramanız ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak randevu almanız yeterli.

Yazarlık kursu İzmir ücretsiz deneme dersi için iletişim numarası : 0507 95 96 333


Kendini Yazarak İfade Edenlere Yazarlık Kursu İzmir

Yazarlık Kursu İzmir

Yazarlık Kursu İzmir

Kimi kendini müzik ile ifade eder, kimi şarkı söyler kimi ise yazı yazmayı tercih eder. Eğer siz yazı yazmayıtercih eden kişilerdenseniz ArtCraft Akademi yazarlık kursu İzmir tam olarak sizin aradığınız yer. Şuan yazı yazdığınızı düşünün, yazdığınız, kendinizi ifade ettiğiniz kelimeler gerçekten de tam olarak zihninizin içinde bir fırtına yaratarak yol alan kelimeler mi yoksa o dur durak bilmeyen fırtına da yolunu kaybeden kelimeler mi ? İfade etmek istediğiniz anlamı kullandığınız kelimelerle karşılayabiliyor musunuz ? Yazdıklarınızı okuduğunuzda aslında “ o kelime yerine şunu kullansaydım “ , “ burada tam olarak hissettiğimi, düşüncelerimi ifade edememişim “ tarzında öz eleştiriler yapacaksınız.

ArtCraft Akademi yazarlık kursu olarak sizler için burada devreye giriyoruz. Zihninizde son sürat hareket eden kelimelerden yollarını şaşıranları değil, bütün kelimelere aynı derecede hakim olmanızı, tam da düşündüklerinizi yazabilmenizi ve ifade edebilmenizi, hayal gücünüzün gelişmesini, kurgulama becerinizi arttırmayı amaçlıyoruz.

Belirli bir konuyu anlatan kitabın onlarca farklı versiyonunu raflarda görmüşsünüzdür. Sizce hepsi aynı tirajı mı yakalamıştır ? Birini diğerinden ayıran en temel özellik nedir ? Başarı nasıl elde edilir ? Kalıcılık nasıl sağlanır ? Olay örgüsü nasıl tamamlanmalıdır ?

Eğitimlerimizde işte bu soruların cevaplarını buluyorsunuz. Size en temel bilgilerden başlayarak, en ince detayları bile akılda kalıcı bir şekilde nasıl kodlayabileceğinizi, etkinliğinizi nasıl arttırabileceğinizi öğretiyoruz.


İstediğiniz Etkiyi Okurlarda Bırakmak İzmir Yazarlık Dersleri

Bütçenize en uygun yazarlık kursları İzmir için, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri yazarlık kurslarımıza bekliyoruz. Amacınız ister hobi isterseniz de sanat okullarına hazırlık olsun haftanın 7 günü telefonla ulaşabilir, derslerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Yazarlık Kursu İzmir’ de Aklınıza Takılabilecek Sorular

Yazarlık Kursu

Yazarlık Kursu

● Kitap yazmak istiyorum yazarlık kursunun bana bir katkısı olur mu ?

-Karakter analizi, betimleme, olay örgüsü ve bir çok başlığın incelendiği yazarlık kurslarının sizlere bu açıdan katkısı bulunmaktadır.

Yazarlık kursu ücreti nedir ?

Yazarlık kursu fiyatı için detaylı bilgiyi ArtCraft Akademi‘yi arayarak öğrenebilirsiniz.

Yazarlık kursu süresi ne kadar ?

Yazarlık kurslarımız için önerilen süre 4 aydır. Ancak beklentileriniz ne kadar yüksek ise kurslarımıza devam etmeniz sizler için yararlı olacaktır.

Yazarlık kursları bire bir mi grup dersi olarak mı işleniyor ?

-İsteğe bağlı olarak bire bir veya grup derslerine katılmanız mümkün.

  • İzmir yazarlık kursuna nasıl ulaşabilirim ?
  • Sanat merkezimizin öncelikli hedefi kolay ulaşılabilir olmaktı ve bunu sizler için gerçekleştirdik. Üçyol, Hatay , Buca, Balçova, Menderes, Torbalı, Gaziemir veya İzmir’in neresinde oturuyor olursanız olun otobüs ve metro ile çok kolay gelebileceğiniz bir yerdeyiz.