ArtCraft Akademi Blog

Yeni Bir Yıl Yeni Bir Sen

2016 yılının bitmesine sayılı günler kalırken birçoğumuz 2017 den çeşitli dileklerde bulunmaya başladık bile. Yüzümüzü çok güldürmese de geçtiğimiz 2016 yılı ;

2017

2017

Yine de sevdiğimiz kişilerle birlikte olmak,iyi ya da kötü kararlar alınsa da yanımızda hep birilerinin olacağını bilmek, düşmenize izin vermeyecek kişilerin bulunması, nefesinizi paylaştığınız insanlar ve onlarca neden… Hayat hiçbir zaman kolay olmadı ancak bir adım geriye çekilerek daha kapsamlı düşündüğünüzde birçok şeyin içinde onlarca güzellik var. Bizim bulunduğumuz yerden bakınca her şey daha renkli, her şey daha özel ve her şey yaşanmaya daha çok değer ve bu nedenle tanıdığımız ya da tanımadığımız herkesin bu ailenin bir parçası olmasını istiyoruz.Umarız yeni yıl size istediğiniz tüm güzellikleri getirir ve umut dolu bir yıl olur.

 

2017

2017

  • Yeni yıla girerken eşinize,çocuğunuza,sevgilinize veya arkadaşınıza alabileceğiniz en güzel hediyeler yine ArtCraft Akademi‘de.

1.Kutu : Çiftler için dans kursu İzmir ile birbirinizi daha yakından tanıma fırsatını yakalayın

2.Kutu :  Resim dersi İzmir, fotoğraf eğitimi İzmir derslerine katılmak %25 daha avantajlı

3.Kutu : Gitar kursu İzmir,keman kursu İzmir,bağlama kursu İzmir gibi sınıf derslerine katılmak %25 daha avantajlı

♦ Ayrıca enstrüman dersleri kampanyalarımıza başvurup enstrüman almayı düşünen herkes için yeni yıla özel sadece ilk ay dilediğiniz enstrümanlar %15 daha hesaplı.

Yeni bir yıl yeni bir sen…

Görüşmek dileğiyle…

İletişime Geçin

Haftanın 7 günü açık olan sanat merkezimize 09:00-23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Mahallesi Metin Henkoğlu Caddesi No:22/A Gaziemir

info@artcraftakademi.com
0507 920 74 57